Yeni sezonu ile farkının ortaya koyan Puma en şık ve modern ürünlerinde %35’lik yaz indirimi uygulamaya devam ediyor. Özel koleksiyonlar, kadın, çocuk ve erkek ayakkabı modellerinde geçerli indirimlerden siz de yararlanabilirsiniz.

Cali Wedge Kadın Ayakkabı

Şıklığınızı yansıtacak ürün klasik California tasarımı olarak öne çıkıyor. Daha yenilikçi bir görünüm için kalın taban kullanılmış. Bilekten kısa boy olarak sentetik deri ile üretilmiştir. Kauçuk orta ve dış taban kullanılmıştır. Dil kısmında marka yazısı ve yan kısımlarda markanın logosu yer alır. Tamamı beyaz renk olan ayakkabı spor ve şık kombinlerinizde uyum sağlayacak görselliğe sahiptir. Cali wedge kadın ayakkabı yaz indirimi ile 1625 TL’ye internet adresinde satışa sunulmuştur.

Favourite Kadın Antrenman Kısa Tayt 

Beden tablosu ve ürün ölçülerine göre tam kalıp tasarlanan kısa tayt modelinde kullanılan kumaş nemi azaltan drycell teknolojisine sahiptir. Favourite kadın antrenman kısa tayt spor yaparken konforu hissetmenizi ve terden uzak kalmanızı sağlar. Taytta kullanılan dikişler sürtünme hissini azaltır ve rahat kullanım sağlar. Terleseniz bile kullanılan özel teknoloji sayesinde nem cildinizden uzak tutulur ve kuru kalma hissine sahip olursunuz. Kullanılan ipler ise geri dönüşüm malzemelerinden üretilmiştir.

Mayze Stack Casual Chelsea Kadın Bot 

Geçen sezon alamadığınız ancak her yıl aynı şıklıkla kullanabileceğiniz Mayze stack casual Chelsea kadın bot %35 indirimle 1885 TL’ye satın alabileceğiniz favori parçalardan biri. Süper taban, çok sağlam kauçuk katmalar ve ekstra yükseklik ile tasarlanmış. Dış kısmı deri kaplama olan botun yanlarında elastik paneller bulunuyor. Yan kısımlarında dokuma Puma yazısı ve topukta markanın adına yer verilmiş. Tek beden kalan bot için en fazla 3 adet sipariş oluşturabilirsiniz.

Trc Blaze Fandom Ayakkabı

Ayakkabıda yüksek yastıklama ve denge sağlayan özel taban yürüyüş performansınızı artırmak için kullanılmıştır. Tarz oluşturan özel renkler ve modern tasarım bir aradadır. Topukta katmanlar ve uç kısmında süet kumaş kullanılmıştır. Topukta Puma yazısı yer alır. %35 indirimle satın alabileceğiniz spor ayakkabı herkesin rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Fırsatı kaçırmamak ve hemen siparişinizi oluşturmak için https://tr.puma.com/ linkine tıklayınız.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler