Şık ve rahat deri ceketlerde bahar indirimi Desa’ da başladı. Modanın öncülerinden olan marka deriden vazgeçemeyenlerin tek adresi oluyor. Günlük ve özel günlerde deri şıklığı sağlama için markanın ürünleri doğru seçimlerdir. Doğru parçalarla bir araya geldiğinde ederi ceketler kusursuz tarzlar yaratır.

Siyah Nora Kadın Blazer Deri Ceket

Blazer şıklığını deri cekette de tercih eden kadınlar için idealdir. Önde düğme ila kapamalı ve yakalı olan ceket bu sezonun trend parçalarından biridir. % 100 koyun derisinden üretilen ürünün tasarımında düğme detayları cekete farklı bir stil katmıştır. Kapalı ceplerle deri ceketinizi etek ve kotlarla kullanabilirsiniz.

Maura Turuncu Kadın Deri Ceket

2023 bahar modasının renklerinden olan turuncu deri cekette de kullanılmaktadır. Rahat bir kalıpta üretilen ceket ünlük kullanıma uygundur. % 100 koyun derisi olan bu ürün renkli giyinmeyi seven cesur kadınlar için ideal tercihtir. Cepsiz olan ceketin gizli çıt çıtlarla kapanır.

Audrey Kırmızı Kadın Deri Mont

Yaka kısmında ve arkasında çıtçıt ayrıntıları olan hoş bir tasarımdır. Yandan metal fermuarla kapatılır. Rahat, şık ve günlük kullanıma uygun güzel bir üründür. Özel el işçiliği ila üretilen baharın renk modasına da uygundur. Farklı beden seçenekleri olan ürün astarlı % 100 koyun derisidir.

Ahanu Antrasit Erkek Deri Blazer Ceket

Kadınlar gibi erkeklerde blazer deri ceketleri sever. Yakalı, önden düğmeli ve yüzde yüz koyun derisi olan bu üründe favori ceketler arasında yer alır. Siyahın hiç geçmeyen modasını blazer şıklığıyla sunan Desa’ nın şık tasarımlarından biridir. Göğüs kısmında düğmeli tek cep ve yanlarda kapaklı cep ceketi daha tarz olmasını sağlar.

Vitale Erkek Süet Bomber Deri Ceket

Bu ürün yüzde yüz keçi derisinden hâkim yaka olarak üretilmiştir. Önden metal fermuarı olan ceket farklı tarz deri ürünleri tercih edenler için idealdir. İç astarı olan tasarım günlük giyimde oldukça kullanışlıdır. İç kısımda bir, göğüslerde kapaklı iki ve iki tane yanda cep bulunur.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler