Evet gençler bu yazımızın konusu size hitap ediyor. Biliyoruz üniversite sınavına tam gaz hazırlanıyorsunuz. Ve yine biliyoruz ki; sınavdan başka düşünecek başka bir şey yok. Ama yanılıyorsunuz. Çünkü yıl sonunda sizi bekleyen bir mezuniyet balonuz var. Geride bıraktığınız zorlu lise mücadelenizi kutlamak için daha iyi bir fırsat olduğunu sanmıyoruz. Ya da okul hayatınız boyunca onu gördüğünüzde elinizin ayağına dolaştığı lise aşkınızla dans etmek için başka bir alternatifiniz var mı? Bizce yok.

Peki siz bu gece için hazır mısınız?

Değilseniz, kasmaya gerek yok. Gecenin kızı olmanız için kıyafet ve makyaj seçimlerimizle yanınızdayız.

* Bir kere kesinlikle ve kesinlikle aşırıya kaçmayın. Evet en güzel siz olmak istiyorsunuz. Ancak kına gecesinde çayda çıra oynamaya değil mezuniyet balosuna geliyorsunuz. Güzellik hiç bir zaman aşırılıktan geçmedi, geçmeyecek de.

* Aldığınız kıyafetin rengine göre makyajı yapmayı unutmayın. En büyük yardımcınız olacak. Şık bir elbiseye uygun yapacağınız makyaj sadece şıklığınızı değil, modayla ne kadar içli dışlı olduğunuzu da gösterecektir.

*Cool takılın. Ama onda da aşırıya kaçmayın. ‘Bütün yıl kafasını kitaptan kaldırmayan kız modeli’ ile ‘gecenin kızı’ arasında bir yer bulun. Unutmayın erkekler cool kızlara bayılır. Ve yine unutmayın cool’luk kalıcı, güzellik geçicidir.

* O gece sizin geceniz, tüm eller havada olacak. Ancak fazla alkol alıp dağıtmayın. Çünkü balo salonuna girerken size çevrilen tüm gözler, gecenin sonunda sizi masanın üzerinde şarkı söylerken bulursa, kendisi geri çekecektir.


admin

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler