Yaz ayların da en çok hata yapılan seçimler arasında elbette koruyucu kremler ve bronzlaştırıcılar yer almaktadır. Uzmanlar yaptığı yorumlar da, bu yaz kozmetik ürünleri bir kenara bırakıp yerine doğal bronzlaştırıcılar ve kremler kullanmanızı tavsiye ediyorlar.

Fındık Yağı ile bronzlaşmak
Fındık Yağı, İçeriğindeki E vitamini sayesinde bronzlaştırıcı yağlar arasında deri tarafından en kolay emilen fındık yağını kullanabilirsiniz.

Hindistan Cevizi Yağı ile bronzlaşmak
Hindistan Cevizi, Hindistan cevizi yağı oldukça hafif bir yağ olduğu için yüz, saç ve vücut için cilt uzmanları tarafından tavsiye edilmektedir.

Zeytinyağı ile bronzlaşmak
Zeytinyağı, Cildi canlandıran ve parlaklık veren zeytinyağı içeriğindeki E,K,A ve D vitamini ile hem faydalı hem de bronzlaştırıcı etkiye sahiptir.

Avokado Yağı ile bronzlaşmak
Avokado, Ciltteki gözenekleri açan ve nemlendiren avokado yağı bronzlaştırıcı etkiye sahiptir ve içeriğindeki A vitamini hücrelerin yenilenmesi sağlar.

Buğday Tohumu Yağı ile bronzlaşmak
Buğday Tohumu, E,D ve A vitamini içeren buğday tohumu yağı güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildinizi korur aynı zamanda sağlıklı bir bronzluk verir.

Ayçiçeği Yağı ile bronzlaşmak
Ayçiçeği Yağı, Nemlendirici özelliği güneş ışınlarının ciltte oluşturduğu kırışıklıkları ve kurulukları ortadan kaldırır ve doğal bir bronzluk kazandırır.


admin

0 Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler