Bandana Modası

7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 9.649 kez okundu.

Bandana denildiğinde aklınıza Amerikan filmlerinde sıkça karşılaştığımız otoyolu kaplayan, kötü bakışlı motosiklet çeteleri gelmiş olabilir. Geçmişin karanlık yüzü olan mistik korsanları da hatırlamış olabilirsiniz. Kötü resimleri hemen aklınızdan silin. Bandanageri döndü ve artık saçı erken dökülen erkeklerin kelliklerini örtmek amacı ile kullanılmıyor. Son yılların popüler giyim tarzı olan “sokak stili”ne sahip birçokinstagram ve blogyıldızının bolca kullandığı bandana,değişik kullanım seçenekleri ile hayal gücünüzü zorluyor. Duymayan kalmasın; Bandana modası her yerde!

Bandana kullanmayı öğrendikçe kullanım seçeneklerinin sınırsızlığına siz de şaşıracaksınız. Kalıplarınızı genişletmeye hazır olun. İşte, bandana kullanımı ile ilgili yeni bilgiler.

Bir Kumaş Parçasından Daha Fazlası Bandana kullanımında en önemli hüner, bu muzip kumaş parçasının üzerinizde bir pervane gibi dönüp durmasına izin vermeden stilinizin bir uzantısı yapmaktır.Doğru seçim ve bağlama teknikleri ile kıyafetiniz için mükemmel ve sıradışı bir aksesuar halini alacaktır. Siyah ve gri gibi tek renkli sıkıcı kıyafetlerinizi insanların ilgisini çekecek odak haline kolaylıkla dönüştürebilirsiniz.  Bandananız, dilerseniz saçınız için değişik bir toka veya boynunuzda bir hareket, hatta kotunuzun üzerinden bacağınıza sardığınız bir aksesuar olabilir. Özellikle yaz aylarında stratejik olarak kullanılacak bir bandana, günlük kıyafetinize şıklıkkatacaktır. Bandana kullanımı, ufak hareketlerle büyük farklar yaratabileceğininkanıtıdır.Gençlik festivallerinin ve podyumların en yeni modasını evinize davet etmekten çekinmeyin. Hadi şimdi deneyin!

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git