advertstore.net en yeni teknolojileri en uygun fiyatlara sunan alışveriş sitesidir. Evde ya da iş yerinizde hayatınızı kolaylaştıran ürünlere hızla ulaşmanızı sağlamaktadır. Farklı elektronik aletleri bir arada bulmanızı sağlanmaktadır. İhtiyacınız olan ürünü dakikalar için özel indirimlerle alırsınız.

Video Door Bell

Video Doorbell yani görüntülü kapı zili güvenlik için oldukça idealdir. Kolay kurulum yapılan üründe kablolama gerekmemektedir. Ayrıca bakımı da oldukça kolaydır ve evinizin güvenliği arttırmaktadır. İstediğiniz yerden istediğiniz zaman izleme yapabilirsiniz. Görüntü kalitesi hd olan ürün uzun pil ömrüne sahiptir. Android, maç, İOS ila Windows işletim sistemlerine uyumlu cihazın şarj ömrü de uzundur. Bir defa şarj ettiğinizde 8 ya da 12 ay kullanabilirsiniz. Hareket algılama özelliği ila evinizin çevresindeki biri olduğunda uyarı verir. Böylece evden uzakta olmanıza rağmen güvenlik endişesi yaşamazsınız.

HealthWatch

Oksijen ve kan seviyesini ölçen ürün aynı zamanda kalp atış hızını da takip etmektedir. Android ila İOS sistemlere bağlantı kurar. Diyet yapan bireyler için fazlasıyla yararlıdır. Çünkü spor etkinliklerini takip etmenizi kolaylaştırmaktadır. HealthWatch su geçirmezlik özelliği sertifika ila desteklenir. Ayrıca oldukça şık bir tasarıma sahip akıllı telefon sağlık uygulaması bildirim gönderir. Fitness aktivitelerinin takibini sağlayan ürünle kalori hesabınızı kolayca yaparsınız. Aynı zamanda adım sayınızı ve mesafe kontrolünü sağlamaktadır. Sağlıklı kalmanıza yardım eden birçok ürüne platform üzerinden hızlıca ulaşırsınız.

MoskiX Band

Baharın gelmesi ile çeşitli canlılarda ortaya başlar. Özellikle sivrisinekler açık havada oldukça zor zamanlar geçirmenize neden olmaktadır. MoskiX Band, ultrasonic frekans sivrisinek kovucu bileklik üst düzey koruma sağlamaktadır. Şık tasarımı ve kolay kullanımıyla popülerdir. Yürüyüşte veya kampta rahat zaman geçirmenizi sağlar. Hamile veya bebek açısından herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Kısacası bebeklerden yaşlılara her yaş grubunu sivrisineklerden korumada oldukça etkilidir. Hatta evcil hayvanınıza takarak onları da korursunuz. Böylece hem siz hem de sevimli dostlarınız açık havada eğlenceli vakit geçirir.

advertstore.net teknolojik ürünlerini uygun maliyetle alabilirsiniz. Aklınıza gelen her türlü ürüne hızlıca ulaşma için https://advertstore.net/ adresine tıklayın. Aradığınız ürünlere anında ulaşın.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler