Stiletto Bot Modellerinde Seçenekler

7 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 5.444 kez okundu.

Stiletto bot modellerinde birçok seçeneğiniz var. Steletto ayakkabılara oranla tasarımda yaratıcığın daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Böyle olunca seçenekler de çoğalıyor. İki farklı ayakkabı modelinin birleşmesi yeni ve farklı tarzlarda modellerin oluşmasına olanak sağlıyor. Genel olarak stiletto bot seçenekleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Açık Stiletto botlar
  • Kapalı Stiletto botlar
  • Desenli Stiletto botlar
  • Desen ve süs olmayan Stiletto botlar
  • Zımbalı Stiletto botlar
  • Pırıltılı Stiletto botlar
  • Fermuarlı Stiletto botlar

Harika bir görünüm için stilinize uygun Stiletto botlar bulabilirsiniz. Çeşitli şekillerde kombinleyebileceğiniz stiletto bot modelleri sizi büyüleyecek. Siz de görünümünüzle herkesi büyüleyeceksiniz.

Stiletto Bot Modelleri İle Nasıl Kombin Yapılır?

Zımbalı, taşlı model bir stiletto bot giyecekseniz, en önemli şeyin, yıldız parçanın bu bot olduğunu bilmeniz gerekiyor. Kombininizdeki en önemli starın bu ayakkabı olduğunu unutmayın. Onunla birlikte giymeye karar verdiğiniz hiç bir parça botun önüne geçmemeli. Stiletto botları,  gece dışarı çıkarken veya özel bir yere giderken mini etekler, elbiseler gibi efeminen parçalarla kombinleyebilirsiniz.

Kapalı mekânlarda olacağınız günler ve durumlar içinde şıklığı tamamlamak adına düşünmeden kullanabilirsiniz. Kombinin yıldız parçası stiletto bot her türlü mekânda kullanabileceğiniz harika bir ürün.

Düz ve desensiz modelleri kombinlemek için Skinny jean’ler ve salaş kazakların altına da bu botları kullanabilirsiniz. Günlük hayatınızda da topuklu ayakkabı giymekten hoşlanıyorsanız bu botları da çok severek kullanacaksınız.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git