Son Moda Gelinlik Modelleri

15 Haziran 2020 tarihinde eklendi, 525 kez okundu.

Her genç kızın hayallerini süsleyen gelinlik modeli mutlaka vardır. Geçen yıl başlayan gelinlik modellerindeki sadeleşme etkisi bu yılda gelinlik modellerinde kendini göstermeye devam ediyor.

Gelinlik Seçiminde 2020 Modası

Düğün gününde nasıl bir gelinlik giyeceğine karar veremeyenler için senenin trendlerine bakmak ve ona göre bir seçim yapmak daha yerinde olacaktır. 2020 yılı gelinlik modellerinde; ekstra hacimli kol modelleri, tüy detaylı modeller, asimetrik gelinlik modelleri, tek omuzlu gelinlikler, hakim yaka gelinlik modelleri, renkli işlemeli gelinlikler, maskülen tarzı sevenler için blazer modeller, beyaza alternatif gold ve nude gelinlikler, kabarık ama sade gelinlik modelleri ön plana çıkan modeller olmaktadır.

Ekstra Hacimli Kollar ve Tüy Detaylı Modelli gelinlikler

Son moda gelinlik modelleri arasında geçen senenin kabarık omuzları bu yılda dar omuzlu gelinlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Özellikle vintage tasarımı seven gelin adayları için ideal olan bu modeller bu yıla da damgasını vuracağa benziyor. Gelinliğin tamamında, yaka, kol ve etek uçlarında kullanılan tüyler bu senenin koleksiyonlarında yine yerini alıyor.

Asimetrik Kesimler ve Tek Omuz Şıklığı

Son moda gelinlik modelleri arasında yer alan bir diğer model ön kısmı kısa arkası uzun gelinlik modelleri oluyor. Özellikle kabarık ve kuyruklu tasarımı ile bacaklarını öne çıkarmak isteyen bayanların tercihleri arasında yer alıyor. 2020 yılının en çok beğenilen modelleri arasında yer alan ve üst bedenlerini ön plana çıkartmak isteyen gelin adaylarının tercihleri arasında ise tek omuzlu gelinlik modelleri bulunacağa benziyor.
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git