rüyada seks yapmak, Ne kadar sıklıkla seks yaparsanız yapın, ne kadar uzun süredir seks yapmamışsanız bile bunların hiçbiri rüyanızda seviştiğinizi görmek için açıklayıcı bir neden değildir. Rüyalar, insanların gün içerisinde bilinçaltında olan şeylerin yansımasıdır aslında; ancak hepsi değil. Bazıları çarpıtılmış yollarla da yansıyabilir rüyalarınıza. Bu yazımızda da sizlere rüyada seks görmenin ne anlama geldiğini detaylı bir şekilde anlatacağız. Herhangi bir sevişmenin tek anlamı yoktur; yerler, kişiler ve zamanlara bağlı olarak farklı anlamlara çıkabilir rüyalarınız.

Seksle ilgili rüyalar arasında en sık karşılaşılan şey tanıdık biriyle ilgili görülen rüyalardır. Bu tür rüyalar o kişiyi arzuladığınız anlamına gelmez. Tanıdığınız kişinin sahip olduğu bir şeyi elde etmek ya da onun özelliklerine imrenmek anlamına gelir. Uzman Loewenberg; “Seks iki bireyi birleştiren bir aktivitedir ve rüyanızda biriyle seks yaptığınızı gördüğünüzde o kişinin sahip olduğu bir şeyi istediğiniz anlamı ortaya çıkar.” diyor.

Çalışma arkadaşlarınız ya da patronunuzla ilgili gördüğünüz seks rüyaları, onlarla iletişiminizi güçlendirmek ve yakınlaşmak istediğiniz anlamına gelir. Eğer birlikte çalıştığınız kişinin yönetim şeklinden, işle ilgili fikirlerinden memnun değilseniz bu tür rüyalar görebilirsiniz. Bu rüyaların cinsel fantezilerle bir bağlantısı olduğunu düşünmek son derece yanlış bir değerlendirme.

Gece rüyanızda sevgiliniz ya da eşinizle birlikte olmak için yer aradığınızı görürseniz bilin ki büyük bir iletişim probleminiz var! Günlük yaşamınızda karşılaştığınız ilişki sorunlarının yansıması olan bu rüya size cinsel yaşamınıza biraz daha özen göstermeniz gerektiğini hatırlatır.

Halka açık bir yerde seks yaptığınızı görmek, yaygın olan seks fantezisiyle bağlantılı değil. Utanç duygusu hissetmenize neden olan bu rüya,sokakta çıplak ya da ayakkabısız olduğunuzu farkettiğiniz rüyalarla benzerlik gösterir. Yakın zamanda utanmanıza sebep olan bir olay, kalabalık bir ortamda sizin hakkınızda anlatılan utandırıcı bir hikaye gibi etkenler bu rüyaya sebep olmuş olabilir.

Hiç rüyanızda uçtuğunuzu gördünüz mü? Özgürlük hissini sonuna kadar tattığınız bu rüyalar orgazm ile bağlantılı. Seks hayatınızın güncel durumundan dolayı orgazm duygusuna benzer bir rahatlamayı rüyanızda uçarak yaşamış olabilirsiniz.

Rüyada bir ünlüyle birlikte olduğunu görmek, gerçek hayatınızda ilgi odağı olmak istediğinizi belirtir. Bir yardım kuruluşunda sorumluluk alarak, ailenizle ve arkadaşlarınızla bir şeyler organize ederek kişiliğinizde eksik kalmış bu yönü güçlendirebilirsiniz.


admin

0 Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir