Pırlantada Ariş Farkını Yaşa!

Değerli mücevherler kadınların ruhuna dokunan şifalı bir el gibidir. Bir kadının kendisini güzel ve zarif hissetmesinin en kolay yolu ona Ariş Pırlanta hediye etmektir. Birbirinden şık ve renkli pırlantalar ile sevdiklerinize değer verdiğinizi gösterin. Gösterişli ve çekici olmanın yolu Ariş Pırlantadan geçer.

Pırlantalı 7 Çakra Bileklik Yaşam Enerjiniz Yenilensin

Bazı Asya kültürlerinde insan bedeninde var olan metafiziksel ve biyofiziksel enerjinin girdap şeklinde dönen bazı merkezlerden oluştuğuna inanılır. Çakra adı verilen bu merkezlerin döngüsü insanda yaşam enerjisini oluşturur. Vücudumuzda bulunan yedi adet çakra merkezini sembolleyen taşlardan oluşan Pırlantalı 7 Çakra Bileklik sayesinde üzerinizde oluşan çakra merkezleriniz açılır, mutlu ve huzurlu bir ruh haline sahip olursunuz. Ruh beden ve zihin dengeniz uyum içinde oluşur ve hayat sevinciyle dolu capcanlı ve ferah bir görünüşe sahip olursunuz. Renk renk tasarımlı her türlü kıyafetle uyumlu bu kolyeyi taktığınızda, çevrenizdekiler saçacağınız ışıltının kaynağını merak eder hale gelecek.

Mineli Altın Dünya Kolye

Sevdiklerinize Mineli Altın Dünya Kolye hediye ederek “Sen benim dünyamsın!” mesajı vermenin daha şık bir yolu olamaz. Mine uygulaması ile altın üzerine işlenerek üretilen küre şeklindeki kolye üzerinde dünya haritasını taşıyor. Küre şeklinde kolyelerin trend olduğu günümüzde, bu anlamlı ve şık kolyenize herkes hayranlıkla bakacak. Hem günlük kıyafetlerle hem de şık kombinlerinize uyum sağlayan bu altın kolye, yaşam enerjinizi yükseltecek.

Pırlantalı Anne&Bebek Kolye

Bebek sahibi olacağının haberini almak anne olmayı düşleyen her kadın için tarifsiz bir mutluluk sebebidir.  Bu andan itibaren hep bebeğini kucağına almanın hayalini kurar. Size dünyanın en güzel hediyesini veren eşinizin mutluluğunu Pırlantalı Anne&Bebek Kolye hediye ederek taçlandırabilirsiniz. Sarı, beyaz ve kırmızı renk altınla bezenmiş bu anlamlı kolye ucunda kalp şeklinde pırlantası ile zarif ve şık bir görünüm kazanmaktadır. Dünyadaki en değerli varlıklarımız annelerimizin fedakarlık ve özverisinin karşılığını ödeyemeyiz, ancak Pırlantalı Anne&Bebek Kolye ile bir nebze olsa minnettarlığımızı dile getirebiliriz.

Pırlanta Yaşam Çiçeği Küpe

Eşsiz bir titizlikle ince ince işlenen, doğanın geometrik altın oranından alınan ilhamla üretilen Pırlanta Yaşam Çiçeği Küpe zarif ama gösterişli oluşu nedeniyle sıkça tercih edilen ürünler arasında. Altıgen yapısı ile doğada bulunan tüm güzellikleri içinde barındıran küpe, şık davetlerinizin vazgeçilmez aksesuarı olacak. Kendisinin ve sevdiklerinin mutluluğunu düşünen herkes bu şıklığın ve geometrinin müthiş uyumunu aynı çizgide buluşturan küpelerin sahibi olmalıdır. Gösterişin ve ihtişamın simgesi altın üzerine işlenmiş zarifliğin simgesi pırlantalardan oluşan küpenin aynı model kolyesini de alarak set halinde kullanmanız da mümkün.

Dorissa Toplu Üç Renkli Nazarlı Bebek Bileklik

Nazar boncuğu, yıllardır bebekleri ve çocukları kötü enerjilerden koruduğuna inanılan efsanevi bir simgedir. Çocuklarımızın kötü enerji yüklenerek huzursuz olmasını istemeyiz. Üzerinde nazar boncuğu taşıyan ve değerli miniklerimizi kötü enerjilerden koruyacağına inandığımız Dorissa Toplu Üç Renkli Nazarlı Bebek Bileklik küçük bileklerde çok şık duracak. Işıltılı görüntüsüyle bebeğinizin dikkatini çeker. Yumuşak yapısı ile bilekleri rahatsız etmez. Ayrıca sağlam ve kaliteli üretimi sayesinde zinciri kolay kolay açılmaz ve en sık rastlanılan kaybetme problemi ortadan kalkar. Bebeğiniz büyüdüğünde onun için şıklığı ve zarifliği tercih ettiğinizin farkına varacak ve size teşekkür edecektir.

Pırlantada Ariş’i tercih eden kadınlar şıklıkta daima bir adım öndedir. Siz de güzelliğinize zarafet katacak binlerce çeşit ürün arasından kendi pırlantanızı seçmek isterseniz https://www.arispirlanta.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


editor

0 Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler