Mom Jeans Nasıl Giyilmelidir?

25 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 12.901 kez okundu.

Son dönemlerin en gözde parçalarından bir tanesi de kesinlikle mom jeanlerdir. Bu kot pantolonlar hafif bol, yüksek bel ve üzerinize oturmayan bir yapıdadır. Açıkçası mom jean kullanmak isteyen kişilerin kilosunun yüksek olmaması ve fit bir görünüme sahip olması da arzu edilen kriterlerdendir.

Tabi ki bir kadın olarak moda tarafından size koyulmuş olan sınırlara riayet etmek gibi bir yükümlülüğünüz bulunmamaktadır. Önemli olan kombininizi nasıl yaptığınızdır, en kilolu kişiler dahi hoş bir kombin ile şık bir görünüm elde edebilirler. Mom jeanler aslına bakılırsa 90ların moda ürünlerinden bir tanesidir. Siz de kendinizi vintage parçalara adadıysanız bu ürün zaten hali hazırda elinizin altında bulunuyordur.

Kombin Önerileri

Peki bu mom jeanler nasıl kombin edilmelidir? Elde edilecek olan görünümün hoş olması için pantolonun kalitesi ve şıklığı kadar üst parçanın da kaliteli olması gerekmektedir. Bu nedenle moda uzmanları tarafından da önerilen şu noktaları dikkate alabilirsiniz;

  • Pantolonun içerisine sokulan bir klasik v yakalı beyaz bluz ile bu tarz pantolonlar harika bir ikili olacaktır.
  • Crop top tshirtler ile bel bölgenizin güzelliğini gözler önüne serebilirsiniz. Tabi ki uzun çizgili olan ve sizi olduğunuzdan daha dar bir yapıda gösterecek olan crop top ürünler daha da şiddetle tavsiye edilmektedir.
  • Bol kesimli beyaz gölek ve espadril tip ayakkabılar ile mom jeanler bir araya geldiği zaman adeta şıklığın en zarif ve sade tonuna erişebilirsiniz.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git