Kış Modasında Sokak Stili

27 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 5.028 kez okundu.

Son yıllarda sokak stili oldukça popüler. Mağazalarda bol kazaklar, yırtık pantolonlar, oversize montlar görüyoruz. Kış aylarının yıldız kombin parçaları sokak stilinin esintilerini taşıyor. Kış modası deyince aklımıza tabi ki ilk önce kabanlar ve montlar geliyor. Mont ve kabanlarda sokak stili oversize modeller olarak karşımıza çıkıyor.

Oversize mont ve kabanların farklı kesimlerde ve farklı renklerde modelleri var. Bu kış ünlülerin üzerinde de oldukça fazla gördüğümüz oversize mont ve kaban modelleri seçilirken ve giyilirken dikkat edilmesi gereken parçalardır. Bu mont ve kabanları kombinlerken dar pantolonlarla kombinleyebiliriz. Kalem etek ve kısa oversize montlar da oldukça güzel duruyor.

 Kış Modasında Sokak Stili Nasıl Yapılır?

Sokak stili aslında biraz paspal bir görünüm yaratmayı amaçlar. Bu görünüm için kış aylarında simetrik kesimli renkli bol kazaklar oldukça uygundur. Dikkat edilmesi gereken nokta bir parayı çok salaş seçtiysek diğerlerini daha düz seçmemiz olacaktır. Yırtık pantolon bot ve üzerine düz kısa bir kazak giyilebilir.

Sokak stili kış modası için oldukça fazla seçenek sunuyor. Tavsiyemiz karmaşadan uzak durmanız. Yani sokak stili tarzınızı yaratırken parça seçimine dikkat edin. Kombin yaparken seçtiğiniz parçaların hepsi çok bol ve salaş olmasın. Eteğiniz dar ve uzunsa üstüne salaş bir kazak seçebilirsiniz. Eteğiniz salaş ise ya da pantolonunuz bol ise üzerine daha düz ve dar kazaklar tercih edebilirsiniz.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git