Her kadının belli bir yaştan sonra kırışıklıklar sorunu olmuştur. Hücrelerin yavaş yavaş ölmesiyle birlikte derimiz de kırışmaya başkar. Bu kırışıklıklar her ne kadar moralimizi bozup yaşlandığımızı belirtse de çok fazla moral bozmanın anlamı da yoktur. Kadınlar hem her yaşta güzelken hem de bu kırışıklıkları tamamen olma da büyük çoğunluğunu kırışıklık giderici kremler kullanarak engelleyebilirsiniz.

 Kırışıklık Giderici Kremler & Fiyatları

Total Face Lift Kremi: Bu kremi kullanarak kırışıklıkları anında pürüssüzleştirebilirsiniz. Normalde kırışık giderici kremler etkisini yavaş yavaş gösterir, bu krem anlık etki yaratan bir kremdir. Makyajdan önce cildinize krem sürer gibi sürüp etkisini 5 dakika içinde görebilirsiniz. Bu krem kırışıklıkların tamamını doldurarak cilde botox etkisi yapar.

Ellezza Salyangoz Özlü Kırışıklık Kremi: Bu krem tamamen kırışıklık düşmanıdır. Kullanıldığı süre içinde yavaş yavaş kırışıklıklarınız gider ve cildiniz ışıldamaya başlar. Bu krem daha çok 40-50 yaş arası bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Yaşınız genç ise önerdiğimiz başka kremlere yönelebilirsiniz.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler