Dolgu Topuk Modası

21 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 7.377 kez okundu.

Kadınlar güzelliklerine düşkün oldukları için fiziksel görünüşe de bir hayli önem verirler. Fiziksel görünüşte ise kum saati vücudunu idol alırlar. Kum saati vücut tipi poponun ve göğüslerin ön planda olmasıdır. Her vücut tipi kum saati vücut tipine uyumlu değildir. Fakat kum saatine benzer nitelikte olabilirler. Bu da ne giydiğinizle yakından alakalıdır. Eğer yüksek bel dar paça bir pantolon giyerseniz poponuzu ön plana çıkarıp belinizin ince görünmesini sağlarsınız. Topuklu ayakkabılar da, poponuzun ön plana çıkması için en önemli niteliklerden birisidir. Topuklu ayakkabıların da stiletto, platform, apartman topuk ve dolgu topuk olarak çeşitlere ayrılırlar. Dolgu topuklar diğer topuklu ayakkabılardan daha çok tercih edilir. Günlük hayatta rahatlığa önem verildiği için dolgu topuk daha çok rağbet görür.

Dolgu Topukla İle Yapılacak Kombinler

  • Dolgu topuk modası tercih edilen kombinelerden birisi de İspanyol paça pantolon ve salaş bir gömlek ile uyumudur. İspanyol paçanın dolgu topuklu ayakkabıdan daha kısa kısa olmamasıdır. Paçanın topuğu örtmesi hoş bir görüntü oluşturur.
  • Yazlık dolgu topuk bir ayakkabı mini kalem eteklerle uygun bir kombin oluşturabilir. Kalem etek seçerken giyeceğiniz kalem eteği de ayakkabınızın spor veya klasik olmasına göre seçiniz.
  • Dolgu topuk ayakkabınızı yazlık fırfırlı bir elbise ile de kombin edebilirsiniz. Elbisenizi dizinizin hizasında seçmeniz dolgu topuğunuzun daha şık görünmesine yardımcı olur.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git