Dagi uyku kıyafetleri ev giyimin olmazsa olmaz parçalarını en üstün kalitede üretmektedir. Öyle ki aynı zamanda ise oldukça geniş olan bir ürün yelpazesine ek olarak birbirinden farklı model ve renklerde de üretim sağlamaktadır. Uyku kıyafetleri ile birlikte bile şık, rahat, konforlu bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu alanda bile modanın nabzını tutarak her kesime en güzel şekilde hitap etmektedir. Öyle ki bu alanda ise sürekli olarak trend parçalar üretmek ile kalmayıp ev ve uyku sırasında rahat edebilmeniz açısından da destek sağlar. Bu alanda uyku kıyafetlerinin esnek yapıları ile de sizler uyku sırasında özgür kılar. En güzel Dagi uyku kıyafetleri ise;

Sarı Çiçek Desenli Ceket Yaka Pijama

Desenleri canlı bir rengi ve harika görünümü bile uyurken bile sizlere şıklık imkanı sunmaktadır. Geniş ve çeşitli beden seçenekleri mevcut olup aynı zamanda sizler için yumuşacık bir kumaşlardan üretilmiştir. Üretimi ise %100 viskoz kumaş ile üretilmiştir. Öyle ki hava alma özelliği bulunmasına ek olarak sizler gece boyu oldukça rahat hissedersiniz.

Kahverengi Askılı Dantel Detaylı Modal Pijama Takımı

İnce askılı dantel detaylı olan bu pijama takımı hem harika bir görünüme sahip oldukça da kaliteli bir şekilde üretimi sağlanmıştır. Çeşitli beden seçenekleri ile satın alabileceğiniz bu model askılı olarak tasarlanmıştır. Sizlere hem oldukça güzel olmanızı hem de huzurlu bir şekilde uyuma imkanı sunmaktadır. Öyle ki bu alanda ise göz alıcı görünmenizi sağlayacak olan rahat bir takımdır.

Gri Melanj Askılı Pamuk Şortlu Pijama Takımı

Pamuk ile üretilmiş olup sizleri uyku sırasında pamuk gibi bir şekilde hissetmenizi sağlayacaktır. Askılı ve şortlu takım gece boyu özgür olmanızı ve özgürce uyumanızı sağlayacak yumuşacık bir kumaştan üretilmiştir. Buna ek olarak da çok fazla beden seçenekleri mevcut olup esnek dokusu ile her bedene rahat bir şekilde uyum sağlayacaktır.

Somon Askılı Modal Gecelik

Gece uyurken elbise giymeyi sevenler içinde oldukça yumuşak ve kaliteli kumaşlar ile üretilmiş olan gecelikler bulunur. Öyle ki bu alanda ise sizlere çeşitli beden seçeneklerine ek olarak model seçenekleri de bulunur. Bu model ise en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Sizleri hem çok zarif hem de çok rahat hissettirecek bir modeldir.

Ekru Şal Yaka Astarlı Pamuklu Sabahlık

Güne benzersiz bir şekilde başlamak için olmaz olmaz parçalar arasında olan bu sabahlık harika bir tasarıma sahiptir. Hem oldukça kaliteli olan bir yapısı bulunmasına ek olarak aynı zamanda da oldukça çeşitli beden seçenekleri bulunur. Bu anlamda ise daha ilk uyandığınız an itibari ile hem şık hem güzel görünmeyi elde etmiş olursunuz. Aynı zamanda ise kombinlerin tamamlayıcı parçası arasında yer alır.

Dahi bütün kadınlara hitap eden geniş ürün yelpazesine ek olarak geniş beden seçenekleri ile birlikte hizmet verir. Aynı zamanda yıllardır bu alanda her zaman müşteri memnuniyetini  odak noktası olarak belirlemektedir. Sizler de uyku sırasında hem rahat hem özgür hem de güzel olmak istiyorsanız tek adres DAGİ !


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler