Columbia dünya çapında bir şekilde hizmet sağlayan ve aynı zamanda ise oldukça yaygın bir şekilde tercih edilen çeşitli ürün seçeneklerini içerisinde barındıran bir marka olarak hizmet vermektedir. Bu alanda her zaman gelişimi hedefleyen ve destekleyen bir yapı ile kaliteli bir hizmet sağlar. Öyle ki gerek oldukça zorlu olan sporlar gerek ise günlük hayatın içerisinde tercih edilen spor ürünleri içerisinde barındırmaktadır. Bunlara ek olarak sizlere her zaman yüksek özelliklerde ürünleri sunması ile kış indirimlerinden faydalanma imkanı sunmaktadır.

Arcadia II Kadın Yağmurluk

Yağmurluk kış sporlarında aynı zamanda ise kış aylarında vazgeçilmez ürün olarak tercih edilir. Öyle ki bu alanda da oldukça geniş beden seçeneğine ek kaliteli kumaşı ile yağmurlu günler de spordan asla geri kalmazsınız. Buna ek olarak outdoor bir yaşam ve tarz için oldukça şık bir ürün arasında yer almaktadır.

Last Tracks Erkek Mont

Kış aylarında en çok tercih edilen ve aynı zamanda benzersiz model ve beden seçenekleri bulunan erkek mont sizlerin sıcacık hissetmenizi sağlar. Öyle ki buna ek olarak su geçirmez özelliği bulunması ile birlikte hem yağmurlu hem karlı hem de soğuk havalarda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Yapısı ile birlikte her zaman vücut sıcaklığınız korur. Buna ek olarak da sayısız ceplerinin bulunması ile de kişisel eşyalarınız kolay bir şekilde muhafaza etmiş olursunuz.

Tiny Bear II Bunting Çocuk Tulum

Columbia yetişkinleri düşünürken aynı zamanda da çocukları unutmamış. Bu alanda oldukça kaliteli bir hizmet sağlamak amacı ile sürekli gelişen bu marka çocukların üşümemesi için oldukça sempatik tulum modellerini de barındırıyor. Tam anlamı ile pamuk ile üretilmiş olan bu tulumlar ile birlikte çocuklar soğuktan etkilenmez ve aynı zamanda  vücut ısıları da en iyi şekilde korunmuş olur.

Glennaker Sherpa Lined Çocuk Yağmurluk

Yağmurluk konusunda oldukça kaliteli bir hizmet sağlayan Columbia bu alanda çocukların yağmurdan korunması adına da üretim sağlıyor. Her zaman kaliteyi ön planda tutması ile birlikte genel olarak hem kız çocukları hem de erkek çocuklarının rahat bir şekilde giyebileceği uzun ömürlü olan tasarımlar sağlıyor. Kalitesi ve kumaşı nedeni ile hem sıcacık tutmaya fayda sağlarken hem de yağmur geçirmiyor.

Atlas Explorer 26L Unısex Sırt Çantası

Doğa sporları ve kamp yapmayı sevenler içi olmazsa olmaz parçalardan birisi de çantalardır. Bu alanda ise geniş hacimi ağır yük taşıma kapasitesi ve aynı zamanda ise çok fazla cepleri ile sizlere rahat ve konforlu bir alan yaratmaya özen gösteriyor. Tasarım olarak her ne kadar model ve çeşitleri bulunsa da en çok tercih edilen çantalar arasında bu çanta yer alıyor.

Columbia sizlere her zaman en kaliteli ürünler sunmayı hedeflerken sizler için en sağlıklı ürünler tasarlamak adına sürekli olarak bir büyüme sağlıyor. Öyle ki bu alanda her zaman da profesyonel bir hizmet vermeyi hedefliyor. Sizler de Columbia’dan kolay bir şekilde sipariş vererek kış fırsatlarından faydalanma imkanına sahip olabilirsiniz!


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler