5in1canpolat Kadın Terlik Modelleri!
5in1canpolat Kadın Terlik Modelleri!

Kendi üretimi deri ayakkabı çanta ve tekstil ürünleri ile birlikte hazır giyim sektörünün de önemli mağazalarından olan 5’in1canpolat, alanında markalaşmış firmalar arasında yer alıyor. Her ürünü Türk malı olan firma son yıllarda terlik çeşitleri ile her yaştan kadına hitap ediyor.

Taba Deri Terlik

Deri materyal kullanılarak üretimi gerçekleştirilen ürünün hem içinde hem dışında %100 deri kullanıldı. Rahat ve şık tasarımı ile günlük yaşamda konfor ve şıklık sunan taba deri terlik sezonun gözde trendleri arasına girmeyi başarıyor. Tamamen Türk malı olan terlik zarif tasarımı ile zarafet ve şıklığı bir arada sunmayı başarıyor.

Siyah Nakışlı Terlik

İç materyali suni deri olan siyah nakışlı terlik dış materyali tekstil malzemesinden oluşuyor. Elegant bir tarza hitap eden ürün rahatlığı ile beklentileri karşılıyor. Çiçek motifleri ile bezenen şık tasarımı sayesinde günlük hayatta konfor sunuyor. Kapalı burnu ile farklı bir tarz sunarken taban özelliği ve topuk boyu konfor vadediyor.

Siyah Makosen Terlik 23025

Şıklığı ve konforu birleştiren siyah makosen terlik kullanılan teknoloji ile kokuları engelliyor ve nemi uzaklaştırıyor. Yuvarlak burun yapısı ve regular fit tasarımı ile şıklığı ve zarafeti temsil eden terlik modern duruşu ile kadının asaletini tamamlıyor.

Taba İncili Bohem Terlik 249 

Kadının zarafetini tamamlayan taba incili bohem terlik tasarım harikası olarak her yaştan kadının zevkine hitap ediyor. Ev içerisinde ya da dışarıda çok rahat bir kullanım özelliği barındıran ürün üzerindeki inciler ve midyeler ile denizin baş döndüren kokusunu taşıyor. Muhteşem bir tasarım eseri olan terlik her yaştan kadının zevkine hitap eden nitelikler barındırıyor.

Siyah Zincirli Terlik

Yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından olan terlik şıklığı ve rahatlığı ile tercih ediliyor. Siyah zincirli terlik zincir kombinasyonu ile her kıyafete şıklık katıyor. Tüm ayak yapısına uyumlu olan ürün yumuşak dolgulu dokusu sayesinde ekstra rahatlık kazandırıyor. Yorgunluğu azaltırken adım atmayı kolaylaştırıyor. Konforlu ve rahat ürünler ile sektöre ayrıcalık kazandıran 5in1canpolat birbirinden farklı ürünler ile güvenilir alışveriş yapma deneyimi sunuyor. Tüm kadın terlik modelleri https://www.5in1canpolat.com adresinde satışa sunuluyor.


editor

0 Yorumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler