Göbeği Açık T-Shırt Modası

2 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 7.629 kez okundu.

Biz kadınlar olarak giyimimize oldukça düşkün canlılarız. Giyinmek demek bizim için farklı bir boyuta geçti artık. Alışverişte kendimizi kaybetmemiz de ayrı bir sorunsal desek yeridir sanırım. Giyimimize ve alışverişe bu kadar önem vermemiz demek birçok çeşitte kıyafetin olması demektir diyebiliriz. Modadan modaya geçen birden çok fazla kıyafetler. T-shırtler, gömlekler, pantolonlar, etekler hepsi başlıca bir güzellik. Fakat uzun zamandır gündemde olan göbeği açık t-shırtler fazlasıyla tercih ediliyor. Bu da sizin yıllarla gelen modaya uymanıza neden oluyor. Bu göbeği açık t-shırtler genel olarak spor ve günlük giyim de daha çok kullanılıyor. Kot bir pantolonun üzerine ya da dar spor bir eteğin üzerine oldukça uyumlu olabilirler. Pekigöbeği açık t-shırt modasıkıyafetlerimiz ile nasıl kombine edilebilir?

Göbeği Açık T-Shırt Kombineleri

  • Göbeği açık bol bir t-shırtun altına siyah bir tayt oldukça genç görünmenizi ve spor durmanızı sağlayacaktır. Bu kombinin altına da siyah spor ayakkabılardan kombin edildiğinde güzel bir spor salonu kombini oluşturulabilir.
  • Göbeği açık t-shırtlerin altına dar penye yapışan spor eteklerden de giyilebilir. Bu gün içerisinde hem şık olmanızı hem de rahat bir gün geçirmenizi sağlar. Bu kombinin ayakkabısını da beyaz gibi sade bir renk ile kombinelerseniz, şık olan görüntünüze daha çok spor ve rahat bir görünüm katarsınız. Dolgu topuk ayakkabı ile kombinelerseniz de şıklığınızı daha ön plana çıkarmış olursunuz.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git