Yuvarlak Yüz Hatlarına Özel Saç Kesimleri

17 Aralık 2020 tarihinde eklendi, 151 kez okundu.

Yüz hatlarınız yuvarlaksa son dönemde moda olan saç kesimleri arasında sizin için doğal görünen bukleli saç şekillerini seçebilirsiniz. Kesim modelleri de oval yüzlerin keskin hatlarını belirginleştirecek ve güzel gösterecektir. Özellikle saçınızı çene hizasında kesimlerle kullanabilir, belirgin katlarla da yüzünüzün geniş görünümünü kapatabileceksiniz.

Katlı Ve Belirgin Saç Modelleri

Saçınıza vereceğiniz belirgin bukleler ve perçemler yüzünüzün de oval görünümü kapatmanızı sağlayacaktır. Çene hizasında katlı saç modelleriyle, elmacık kemiklerinizin belirginleşmesini sağlayabilir, ideal bir kesimle şık görünüm kazanabilirsiniz. Katlı saçınızı nemli saç şekillendiricilerle havalı ve bukleli göstererek göz kamaştırıcı bir stile sahip olabilirsiniz.

Dağınık Kısa Saç Modelleri

Oval yüzlerin kısa saç kullanmaması söylenir. Ancak kısa saç modellerinden yeni stilleri denerseniz, saçınızın yüzünüze güzel bir görünüm kazandıracağını görebilirsiniz. Kulaklarınızı kapatacak ve elmacık kemiklerinizi ön plana çıkaracak katlı, dağınık saç modelleri de göz kamaştırıcı olacaktır. Yuvarlak yüzünüze hacim vererek, elmacık kemiklerinizin ve çenenizin ön plana çıkmasını sağlayacak özel kısa saç stilleri de size göre olacaktır.
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git