Şık olmak için; Modanisa

30 Aralık 2020 tarihinde eklendi, 154 kez okundu.

Eşarp, kap ve pardesüler; şık ve tarz sahibi tüm kadınların tarzını en üst seviye tutmak ve rahatlıklarından da ödün vermemek adına tercih ettikleri ürünleri tercih ederler. Tesettür giyinen tüm bayanlara giyemem özel tasarımları meydana koyan bu ürünler aynı zaman da kalitesi ve kumaşından ödün vermez.

Mervin şal düz İpek eşarp – fuşya 

Mervin şal düz İpek eşarp – şal; kaliteli ve şık görünümü ile tüm dikkatleri üzerine çeker. Sadeliği de göz önünde olan bu eşarp kumaşındaki doku ile kalitesinden asla ödün vermez. %100 ipekten elde edilen bu eşarp asla sünme ve çekme meydana getirmez. Saçtan kayma yapmama özelliğine sahip olan bu parça uygun fiyatı ve tarzı ile her daim göz dolduran bir üründür.

Fawm uzun kollu welsoft polar pijama takımı- pudra 

Fawm uzun kollu welsoft polar pijama takımı – pudra; rahatıma düşkün tüm bayanların tercih sebebidir. Ürün kalitesinden asla ödün vermez. Polar pijama takımı; kumaşında esneme ya da sünme oluşturmaz. Yumuşak dokusu ile cildinizde hassas davranır. Kumaşındaki esneklik ile içeriye rahatça nefes alışverişi sağlar. Herhangi bir kırışma meydana getirmez.

Ayakkabı havuzu topuklu ayakkabı beyaz cilt 

Ayakkabı havuzu topuklu ayakkabı beyaz cilt; %100 suni seriden oluşan bu ayakkabı rahatlığın, konforun aynı zaman da şıklığın ön planda tutulduğu bir parçadadır. Günlük giyime ve aynı zaman da özel günlerde giyilebilecek bir topuklu ayakkabıdır. Tüm numaraları mevcut olan bu ürün kolaylı bir ulaşım sağlar. Ortopedik yapısı ile ayağınızda topuklu ayakkabı yokmuş hissi yaratacaktır. Şık olmak için kap ve pardesüler rahatlığın ve şıklığın adresidir. Sizde bu rahatlık ve şıklık ile bir araya gelmek isterseniz sitemize bir göz atabilirsiniz.
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git