Regli Döneminde Ödem Diyeti

2 Aralık 2020 tarihinde eklendi, 251 kez okundu.

Kadınların her ay regli dönemlerinde vücutlarında biriken ödemleri atmaları gerekmektedir. Vücudunuzda biriken ödemler zamanlara hastalıklara neden olurken, detoks ve bol bol su içmek ödemlerin vücuttan atılması için önemli bir süreç. Regli döneminizde sağlıklı beslenerek vücudunuzdaki ödemlerin de atılmasını, sizi kilolu gösteren şişliklerin de azalmasını sağlayabilirsiniz.

Şeker Ve Tuz Diyeti

Regli döneminde vücudunuzun ödem yapmasının nedeni genel olarak yağlı, tuzlu ve şekerli yiyecekler tüketmektir. Kan şekeri ve insülin direnci nedeniyle bu dönemde çikolata, sütlü tatlılar ve tuzlu yiyecekler tüketmek istenir. Regli öncesi ve regli döneminde bu yiyeceklerin yerine meyveleri, detoks sularını tercih ederseniz vücudunuzun sağlıklı bir şekilde ödem atmasını sağlayabilirsiniz.

Regli Öncesi 1 Haftalık Detoks Uygulayın!

Sizin için hazırlanmış olan ödem attırma detoks sularından yararlanarak, bu süreçte vücudunuzun zararlı toksiklerden arınmasını sağlayabilirsiniz. Bunu yapmak hem zayıflamanıza hem de regli döngülerinizde sancılarınızın azalmasına yardımcı olacaktır. Sağlıklı bir yaşam için regli haftalarınızda uygulayacağınız detokslar, vücudunuzun toksiklerden arınarak zayıflamasını da sağlayacaktır.
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git