Profesyonel Cilt Bakımı 2

Profesyonel Cilt Bakımı

Tüm İnsanların ciltlerinin bakıma ihtiyacı vardır.

Bu ihtiyacın en önemli sebebi cildin sağlıklı, ölü derilerden arınmış ve ışıltılı görünüme kavuşmasını sağlamaktır. İnsanlar ciltlerinin ihtiyaç duyduğu evlerinde yapmaya çalışırlar ancak yaptıkları basit işlemler bakımın tam anlamıyla işe yaramasını sağlamaz.

Aynı zamanda yanlış uygulamalar nedeniyle ciltlerine zarar vermeleri kaçınılmaz olur. Bu nedenle Este La Vie Güzellik Salonumuzda Profesyonel Cilt Bakımı hizmetleri sunuyoruz. Sağlıklı ve bakımlı bir cildinizin olmasını istiyorsanız hizmetimizin detaylarını öğrenerek salonumuza başvuru yapabilirsiniz.

Neden Cilt Bakımı Yapılır?

İnsanların Profesyonel Cilt Bakımı yaptırmasının çeşitli nedenleri vardır. İlk neden cildin sağlıklı kalmasını sağlamaktır. Sağlıklı cilt sayesinde yaşlanma belirtilerinden korunmakta mümkün olur. İkinci nedense cildin ölü derilerden ve aknelerden arınmasının sağlanmasıdır. Böylelikle daha güzel ve ışıltıya sahip bir cilde sahip olmak mümkün olur.

Cilt Bakım Hizmetleri Kimler İçin Uygundur?

Karbon Peeling, Altın İğne, İğnesiz Mezoterapi ve Dermapen gibi cilt bakım uygulamalarımızı ergenliği tamamlamış olan tüm kişilerin yaptırması uygun görülür. 20-25 yaş aralığında cildin kendini yenilemesi mümkün olduğundan cilt bakımı uygulamaya bu yaş aralığını geçen kişilerin yaptırması tercih edilir.

Profesyonel Cilt Bakımı

Cilt Bakımını Hangi Aralıklarla Yaptırmak Gerekir?

Dermapen uygulamalarımız genellikle 15 günde bir aralıklarla yapılır. Altın iğne uygulamamız ise ilk aşamada 4 seans şeklinde yapılır ve devamında 6 ay aralıklarla tekrarlanır. İğnesiz mezoterapi işlemi ise ilk olarak 15 günde bir aralıklarla yapılırken devamında 3 ayda bir gerçekleşir.

Cilt Bakım Sonrasında Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Cilt bakımından önce ekibimiz cilt tipi ve durumunu inceler. İncelemenin ardından cildin bakım için solüsyon ve temizleme ürünleri ile temizlenmesini sağlar. Temizliğin ardından bakım aşamasına geçilir. Bakım işlemi tamamlandıktan sonra ise bakım yaptıran kişilerin yapması gerekenler vardır


admin

0 Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler