Maskülen Tarz Kombinler

11 Aralık 2020 tarihinde eklendi, 179 kez okundu.

Son dönemde moda olan maskülen tarz ve spor şık  modeller hayal ettiğinizden çok daha güzel görünmenizi sağlayacaktır. Bunun için retro ve vintage seçeneklerini de kullanabilir, kadınlar için şık ve modern tarzda yeni stilleri deneyebilirsiniz. Yüksek bel pantolonlar, gömlekler ve ceketler sizin için özel bir maskülen kreasyon oluşturacaktır.

Yırtık Kot, Gömlek Ve Spor Ayakkabı

Spor ayakkabınızı seçerken özellikle klasik modelleri seçebilir, vintage ya da retro seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Son dönemde moda olan kareli gömlekler de maskülen tarz olmanıza yardımcı olacaktır. Yüksek bel, balon pantolonlar ya da yırtık kot jean modeller de maskülen bir hava kazandıracak, klasik bluzla birlikte göz alıcı olmanızı sağlayacaktır.

Maskülen Balon Pantolon Modası

Klasik dönemlerin en sevilen balon pantolonuyla, klasik bluz kullanmanız sizi maskülen bir görünümle buluşturacaktır. Balon kumaş pantolon, klasik loafer ayakkabı ve vatkalı bir ceketle şık maskülen tarzınızı yakalayabilirsiniz. Son dönemde yüksek bel kot ve balon pantolonlar maskülen modasında oldukça göz kamaştırıcı bir etkiye sahip.
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git