Kadın/ Erkek Deri Ürünler Kışa Hazır

5 Ocak 2021 tarihinde eklendi, 87 kez okundu.

Kadın deri ürünler kışa hazır; havaların soğuması ile dolaplarda yerini alan kışlık giyeceklerin tamamlayıcısı deri çantalar da en ön sıralarda yerini edinmiştir. Önemli bir aksesuar kategorisine dahil edilen deri çantalar hem şıklığı hem de rahatlığı ile tercih sebebidir. Asil bir duruşa sahip olan deri çantalar tarzına tarz katmak isteyen tüm bayanların ilgi odağı halindedir.

Frida kadın omuz çantası 

Frida kadın omuz çantası; üç ayrı bölmeden oluşan, rahatlığın ve şıklığın en üst safhada olduğu bir çantadır. Arka kısmında fermuar detaylı bir bölme mevcuttur. Omuz için tasarlanan bu çanta şık bir kordona sahiptir. Siyah rengi ile asilliği simgeler. Kadın omuz çantası poliüretan malzemesi ile oluşturulmuştur. Şıklığı ve kalitesi her daim göz önünde bulunmuştur.

Giosetta kadın deri ceket

Giosetta kadın deri ceket; %100 deriden elde edilemiştir. Kalitesi ve duruşu ile göz doldurmaktadır. Belden kemerli ve astarlı bir biçimde tasarlanmıştır. Göğüs önünde sağ ve sol detay olmak üzere iki cep, bel kemeri altında sağ ve sol olmak üzere iki cep oluşturulmuştur.  Omuz hizasında yakalı bir tasarım vardır ve boydan düğmeler ile dizayn edilmiştir. Tarzını korumak isteyen ve deriden vazgeçemeyen tüm bayanların ortak tercihi haline gelen bu ürün kalitesi ile her daim göz dolduruyor.

Erkek silky deri cüzdan 

Erkek silky deri cüzdan; %100 deriden oluşmaktadır. Günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir özelliğe sahip olan bu deri cüzdan 8 kart bölmesi, 4 adet iç bölmesi, 1 adet bozuk para bölmesi ve şeffaf bölmesi mevcuttur. Kadın deri önüz çantaları kışa hazır; sizde tarzınızı ön plana çıkarmak isterseniz sitemize bir göz atabilirsiniz.
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git