Günlük Giyimde Kullanabileceğin 8 Spor Ayakkabı Modeli

15 Kasım 2020 tarihinde eklendi, 228 kez okundu.

Gün boyunca ayağınızda bulunan spor ayakkabıları ekstra konfor şartları yükseltilerek rahatlık arayışınızı genişletebilirsiniz. Sağlığınıza da olumlu katkısı bulunmak için yapacağınız yatırımlarda gün boyunca size en iyi hizmeti verebilecek modelleri seçersiniz. Puma spor ayakkabıları her renkte ve materyallerden üretilerek aradığınız özellikleri karşınıza çıkartır.

 

RS-2K Internet Exploring

Atletik teknoloji yaklaşımında değişimi yaşatabilen RS-2K Internet Exploring parlak renk patlamalarıyla sizi daha özgün kılacak bir görüntüyü karşınızda yer alır. Mükemmel bir yürüyüş deneyimi için ekstra konfor ve fütüristtik bir görünüm vazgeçilmez özellikler arasındadır. Rahat yastıklama teknolojisi ile birleşen tasarım detayları sizi daha özel hissetmenizi sağlayacaktır.

The Unıty Collection Ralph Sampson Signature

The Unıty Collection Ralph Sampson Signature sokak trendini belirleyecek bir tasarıma sahiptir. Gün boyu ayağınızda yer alacak olan model ekstra üst özellikleriyle size konforun detaylarını yaşatır. NBA oyuncusu Ralph Sampson imzası taşıyan ürün ise klasik görünümü özelleştiren detaylardan birisidir.

X-Ray Fantastic Plastic

Çarpıcı renklerin bir arada kullanan X-Ray Fantastic Plastic modeli enerjik kalmanızı sağlayacak tasarıma sahiptir. Bağcıklı yapısı ile kolay giyilebilme özelliği bulunur. Gündelik ayakkabı kullanımıyla sizi özgün unsurlar arasında kalmanızı sağlar.

Future Riden Neon Play

Klasik spor ayakkabı formunu neon renkleriyle kullanan model gündelik yaşamınızda sizin için konforu sağlayan en önemli parçalardan biridir. Future Riden Neon Play, düz zemin üzerinde kullanılan renkleri birbirinden farklı tonlarda kullanılarak sportifliğin enerjisini üzerinizde yansıtır.

Mercedes Roma

Minimal görünümden vazgeçemeyenler tarafından tercih edilen Mercedes Roma siyah zemin üzerinde sadece konforu rahatça yaşayabilmeniz için tasarlanmıştır. Sade görünümüyle ön planda olan model gündelik kullanımınızda her yerde varlığını gösterebilecek niteliktedir. Klasik görüntü spor şıklığınıza katkısını gösterir.

The Unity Collection Cali Sport

Modern ve havalı olan The Unity Collection Cali Sport kısa boy bilek yapısı ile oldukça ilgi çekicidir. Canlı ve iri bir gövde ve şık renk geçişleriyle göklerde bir yenileme yaşatmayı başaran model tararım detaylarıyla sizin daha özel hissetmenize katkı sunar. Klasik spor ayakkabı siluetine sahip olan bir model olsa dahi kalabalık içerisinde daha fazla parlamanıza sahip olacak yapıdadır. Taban malzemesinde bulunan TPU detaylar ve simgelerinde yer alan renkli görünüm sayesinde özgün görünümün ortaya çıkmasını sağlar. Gündelik yaşamda yaşattığı klasik konfor ayakkabı ile birleşen detaylardandır.

Puma Up

Markanın bu zamana kadar klasik görünümünü sürdüren Puma Up modeli sade ve çarpıcı özelliklere sahiptir. Yeni stiline enerji ekleyebilecek tasarımıyla göz doldurucudur. Klasik sokak tavrını gösterebileceğin model sayesinde gündelik kullanımda her daim etkisini görebilmek mümkündür. Sokak favorilerinden ipucu alarak tasarımı oluşturulmuştur. Dikkat çekici marka ögeli gündelik ayakkabı ekstra konfor şartlarını yaşamanızı sağlar.

Nuage Run Pearl

Rahat tabanı sayesinde gün içerisinde sizi konforu en üst seviyede yaşatabilen Nuage Run Pearl yeni çağının şafağını onurlandırmak için özel olarak tasarlanmıştır. En ileri atletik teknoloji sistemine sahip olarak gösterişli tarz konseptleriyle birleştirerek benzersiz performans model üzerinde görülebilecek mükemmel özelliklerdendir. Tüy gibi hafif ve rahat hissiyat için orta taban teknolojisi yumuşak yastıklama sistemiyle size ulaştırılır.

Gelişmiş teknolojik spor ürünlerini karşınıza çıkaran Puma birçok farklı modeli ile istediğiniz tasarımı sizinle buluşturuyor. Aradığınız modelleri https://tr.puma.com/ adresi üzerinden bulabileceğiniz gibi kaliteyi her daim üzerinizde taşımaya devam edersiniz.
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git