Evde Şıklık İçin Vivense

25 Aralık 2020 tarihinde eklendi, 108 kez okundu.

Evde şıklık için vivense; şık dekorasyonu ile göz dolduran aynı zamanda rahatlığın ve konforun ön planda olduğu ürünleri gözler önüne serer. Uzun ömürlü kullanılması için kaliteli ve sağlam malzemelerden, şık sade bir çok çeşidi içinde barındır.

Life sürgü kapaklı yatak odası takımı

Life sürgü kapaklı yatak odası takımı; şıklığın ve sadeliğin bir arada olduğu yatak odası takımıdır. Dolap menteşeleri ağırlığı ve hız kesme özelliğine sahip olduğundan dolayı herhangi bir çarpma oluşmasına engel olur. Dolap arkaları suntadan elde edilmiştir. Dolap kapaklarındaki kulplar ise siyah renginde ve metaldir. Kaliteli ve sağlam malzemelerden oluşturulan bu yatak odası takımı çok kullanışlı ve uzun ömürlüdür.

Vogue yemek odası takımı 

Vogue yemek odası takımı; akşam yemeklerinde ya da kahvaltılarda tüm misafirlerin zevkine hitap edecek bu yemek odası takımı hem şık tasarımı ile hemde göz dolduran sadeliği ile herkesi kendine hayran bırakacaktır. Yemek odası takımı; 1 yemek masası, 4 kumaş kaplama sandalye, 1 adet konsol aynası ve konsoldan meydana gelir. Kullanılan malzemeler ile herhangi bir kabarma meydana gelmez. Isıya dayanıklıdır. Kaliteli ve sağlam parçaların bir araya gelmesi ile uzun ömürlü ve çok kullanışlı yemek odası takımıdır.

Gamma koltuk takımı V1 

Gamma koltuk takımı; 3+1 koltuk takımından oluşmaktadır. Kumaşı kaliteli ve sünmezdir. Üzerine dökülecek herhangi bir sıvıyı içine hapsetmez ve leke tutmaz. Modern görünü ve şık tarzı ile her daim gözler önünde olur. Gamma koltuk takımı çek-yat mekanizmasına sahiptir. Yatak odasında şıklık için vivense; tüm tarzların ve konforun içinde bulunduğu bu parçalara sizde sahip olabilirsiniz. Bunun için sitemize bir göz atmanızda fayda vardır.
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git