En Trend Antrenman Ayakkabıları

14 Kasım 2020 tarihinde eklendi, 109 kez okundu.

Rahat hareket edebilme teknolojilerini üzerinde barındıran antrenman ayakkabıları konforlu tabanıyla geniş hareket aralığını yaşatır. Under Armour markasına ait çeşitli ayakkabı çeşitleri her türlü tasarım özelliklerinde hazırlanarak kişisel zevklerinize en uygun hale getirilir. Birbirinden farklı renk ve yapı özellikleriyle vazgeçemeyeceğiniz yenilikler antrenman ayakkabılar üzerinde bulunur.

Hovr Apex 2

Her adımda darbe etkisini ortadan kaldırmaya yardımcı olan enerji kazanımını korumayı sağlayan sportik teknolojilerin birleştirildiği Under Armour Hovr Apex 2 ağırlık vermez. Sıfır yer çekim hissini yaşatması sebebiyle hareket kabiliyetinizde artış gösteren yenilikleri yaşayabilirsiniz. Sert Eva taban bulunması sebebiyle ise ayakkabı unsurlarından köpük, rahatlık ve performans arasında mükemmel denge kurar. 3 boyutlu baskıya sahip, hafif file üst kısım dayanıklı özellik gösterir. Benzersiz koruma sağlayan yapısıyla güçlülük ilkesi sağlanır. Bant yapısı ayak tarağının hareket etmesini üstün destek aralığı ile gerçekleştirir. Ağırlık kaldırırken kavrayış sunmak için esneklik kazandıracak özellikleri yakalayarak yeni ve gelişimsel hareketleriniz üzerinizde olur.

Breathe Lace

Konfor sağlayan yapısı ile ilgi çekici kabul edilen Breathe Lace modeli ayak noktalarınızın aktif kılmasında etkisi büyüktür. Olabildiğince az ağırlık vermesinden kaynaklı olarak yerçekimi etkisi bile hissedilemeyecek hafifliktedir. Esnek file üst kısmı nefes alabilen yapıdadır. Ayakkabı üzerinde yer alan ayak tarağı bandı ve asimetrik bağcık, ayağı sabitleyerek destekler. Tüm özellikleriyle dikkat çekici bir bütünlüğü gösterir. Yumuşak koyun derisi tabanlık kullanılmasıyla her basım işleminde rahatlık anlayışınızı üste çıkartmayı başarır. Orta tabanda yer alan yastıklama yüzeyi ayağınızın anatomik yapısına uygun oluşu gösterir.

Hovr Rise 2 Lux

Enerji kazanımı yüksek olan Hovr Rise 2 Lux modeli antrenman dünyanızda yastıklama konforunu yaşatır. Merdiven çıkma, kutuya sıçrama gibi zıplama hareketlerinizde ileri performansınızı geliştirecek burpee teknolojisine sahiptir. Her hareketi daha enerjik yapacağınız model darbe etkisini ayağınızın üzerinde azaltır. Enerji kazanımını korumak için yer çekimi etkisini hissetmezsiniz. Kuş gibi hafif hissiyatınız antrenmanlarınızda yer alır. 3D baskılı, hafif, aşınmaya dayanıklı file üst kısım ise dayanıklı ve nefes alabilen yapısıyla ilginizi çeker.

Project Rock 3

Spor yapacağınız zaman sizi limitleriyle sınırlı tutmayan antrenman ayakkabısı oldukça özgün bir tasarıma sahiptir. Sınırları ortadan kaldırmaya yardımcı teknolojileriyle darbe etkisini yok etmeye yardımcı olur. Enerji kazanımı sağlamak için ‘sıfır yer çekimi hissi’ sunabilecek özelliği sporunuzda daha çok hareket kabiliyeti göstermenizde etkilidir. Doğal hareket kabiliyetini artıran Project Rock 3 ağırlık kaldırırken kavrayış sunmak için esneklik sağlar. Son derece rahat ve dayanıklı olan üst kısım, ihtiyacınız olan yerde denge ve korumayı yaşamanız için özel olarak tasarlanmıştır. Dış topuk dolgusu üstün destek durumuyla antrenman ayakkabı içerisinde öne çıkmasına yardımcı olur.

Charged Aurora

Minimal ve düz tasarım ölçütleriyle sadeliğin asilliğini taşıyan Charged Aurora modeli nefes alabilen hafif üst kısma sahiptir. Serin ve kuru kalmanızı sağlayacak teknolojisi vardır. Kabartma baskılı TPU filmler, ayağı platforma sabitlemeye yardımcı olur. Bu sayede ise dayanıklılık ve koruma becerileri artar. Orta tabanda basınçla kalıplanmış köpük kullanılmıştır. Hareketlerinizde çok hızlı tepki verecek yüzeyinin olmasıyla dayanıklılığı ön plandadır.

Under Armour kalitesi ile erişebileceğiniz birbirinden farklı tasarım ve içeriklere sahip antrenman ayakkabılarını https://www.underarmour.com.tr/ adresine tıklamanız yeterli görülür. Zengin kalite içeriği sporunuzda hareket kabiliyetinizin üst performans özellikleri göstermesini sağlar. Ayrıca trendleri yakalayabileceğiniz yenilikçi görünüm her daim sizinle olur.
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git