Cilt Sağlığında Domates Kürü

5 Aralık 2020 tarihinde eklendi, 212 kez okundu.

Cildinizin gergin ve kırışıklıklardan arınmış olmasını aynı zamanda gözeneklerin kapanmasını istiyorsanız cilt sağlığı için domates kürü tam size göre olabilir. Domatesin içerisinde bulunan maddeler, asidik değeri yüksek olduğu için cildinizi temizler ve cildinizin gerilmesinde etkili olur. Cilt sağlığınız için bu domates kürünü deneyebilir, sizin için özel tariflerden yararlanabilirsiniz.

Kırışık Giderici Domates Kürü

Cildinizdeki kırışıklıkların gitmesi için domatesleri öncelikle bir mutfak robotu aracılığıyla rendelemelisiniz. Çıkan porsuyu pling amaçlı kullanmak isterseniz bir kenarı ayırın. Ama bizim için önemli olan malzeme domates suyu. Domates suyunu çıkardıktan sonra buz kalıbına dökerek buzlukta dondurunuz.

Domates Suyu Buzuyla Cildinizi Şaşırtın

Cildinizi temizledikten sonra akşamları her gün olmak şartıyla bir küpü çıkararak yüzünüzde yavaşça gezdirmeniz gerekmektedir. Cildiniz soğuk ve nemli domates suyuyla dinç, gergin ve gözeneklerden arınmış bir şekilde temizlenecektir. Göz çevrenize temas ettirmeden domates buzlarını yüzünüzün her yerinde gezdirebilir, daha sonra yıkayabilirsiniz. 2 hafta sonra siz de yüzünüzdeki farkı gözle görülür bir şekilde fark edeceksiniz.
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git