Avcı Bakalit

1955’ten beri hizmet veren Avcı Bakalit ’in bu kadar uzun bir süre boyunca verdiği hizmetler saymakla bitmez.
Bu kadar üzün süre ayakta kalan firma sergilemiş olduğu kalitesiyle bugünlere kadar gelmiştir ve gelecek zamanda da var olmaya devam edecektir.

Tava ve Cezve Kulpları, Tencere Kulpları, Çaydanlık Kulpu ve Tepeleri, Süpürge Toz Torbaları, süpürge hortumları, süpürge yedek parçaları üretimi ve daha pek çok hizmeti sıralamak mümkündür. Bu hizmetleri eğitimli ve bu işin ehli kişiler ile vermesi müşteri memnuniyetine önem verdiğinin göstergesidir. Müşteri memnuniyeti ve mutluluğuna önem vermekte ve bunu önemsediğini belli etmektedir.

Aradığınız Tüm Markalar Burada
Köklü ve sağlam bir temelden meydana gelip bu günlere kadar gelen firma müşteri memnuiyeti ve özverili çalışmalarıyla göz kamaştırmaktadır. Zaman içerisinde ürün yelpazesini geliştirip farklı çeşitleri de üretmeye başlamıştır. Pek çok model ve renk skalasıyla göze çarpan firmada her ihtiyacınızı bulabileceğiniz gibi aradığınız çoğu markayı da bulabilirsiniz.

Bünyesinde başlıca ismini duyurmuş Tefal, Profilo, Arzum, Arçelik, Emsan, Korkmaz, Schafer, Taç, Arnica ve daha çok fazla bulunan markalara ait eksik parçalarınızı Avcı Bakalit ‘te ait sitede rahatlıkla bulabilirsiniz. Sadece mutfak eşyalarıyla sınırlı kalmayan firma temizliğinize de yardımcı olmaktan geri kalmamaktadır.

Tencere, çaydanlık, tava ve cezve ürünlerinin yanında elektrik süpürgelerinin parçalarıyla sizlerin yardımına koşmaktadır.

Süpürge Toz Torbaları

Süpürge Torbaları ilk elektrikli süpürgelerin kullanılmaya başlandığı günden bugüne kadar süreçte kullanılmakta olan fakat Süpürge Toz Torbası Fiyatları kişilerin zevk ve tercihleri doğrultusunda hatta hayatı kolaylaştırmak adına farklı şekillerde çeşitlenmiştir. İlk başlarda ve hala günümüzde de kullanılmakta olan yuvarlak ve büyük bir bezin motorun hemen altındaki haznede bulanmakta olan bir taraftan tozu tutarken diğer taraftan ise motoru korumaktadır.

Ancak bu torbanın temizliği kimi zaman meşakkatli olabilmektedir. Bu nedenden ötürü markalar kullan-at şeklinde ham maddesi kağıttan elde edilmiş süpürge torbaları kullanılmaya başlanmıştır.


admin

0 Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

appnexusFacebook Paylaş

Etiketler