2021- 2022 Modasında Beklenen Renkler!

12 Aralık 2020 tarihinde eklendi, 199 kez okundu.

Kadınların en sevdiği alanlardan biri olan modada, son dönem, sonbahar ve kış dönemindeki renkler hakkında merakla beklenenler podyumlarda sergilenmeye başladı. Dünya üzerinde en sevilen renkler trendlerde yerini alırken, bu yıl modada en çok kullanılan renkler sıcak tonla. Sonbahar ve kış aylarında sıcak aynı zamanda dramatik renklere yer veriliyor.

Sonbaharda Sıcak Sıcak Renkler!

Son dönemde sonbaharın sevilen renkleri arasında her zaman dramatik renklere yer verilmişti. Özellikle safran sarı, zümrüt ve haki tonlarının hüküm sürdüğü sonbahar aylarında bu yıl mandarin kırmızı rengiyle şaşırtıcı bir dönem başladı. Kırmızı ve turuncu tonlarıyla birlikte göze çarpan bir diğer renk ise strong blue.

Kış Aylarında Mavi Tonlar

Kış aylarında soğuk renklere devam edilirken, mavinin bütün tonlarına yer veriliyor. 2021 ve 2022 yılının modasında kadınlar özellikle göz kamaştırıcı mavi etkisiyle podyumlarda yerini alıyor. Şık ve modern mavi, lacivert, turkuaz renkleri önümüzdeki yılların da en sevilen renkleri arasında yer alabilir. Powder blue rengi de bu kreasyonlar arasında.
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git