Yuvarlak Yüzler İçin Saç Modelleri

22 Mart 2016 tarihinde eklendi, 2.973 kez okundu.

Saç stilim

Beğendiğimiz saç modelleri illa ki vardır ama bize uygun, bize en çok yakışan saç modelleri tabi ki de yüz şeklimize göre belirlememiz gerekiyor.  Bu yüzden ister uzun, ister üçgen, ister kare olsun yüz şeklimize göre saç modeli belirleyebiliriz. Yuvarlak yüzler için saç modellerinde genellikle saç stilleri saç uzunluğuyla ilgili değil, stiliyle alakalıdır.

Yuvarlak yüzler için saç modelleri arasında kısa saç da uzun saç da favori gösterilmektedir. Çünkü iki şekilde de güzel görünecektirler. Saçlarınız uzun ise yana ayırmayı ve kat vermeyi düşünebilirsiniz. Ortadan ayırırsanız eğer yanaklarınızı ve alnınıza daha geniş gösterecektir.

Kesinlikle katlı saç modellerini tercih etmelisiniz. Kâkül de kullanabilirsiniz yalnız kâkülün stili çok önemlidir. Kısa saçlardan da korkmamalısınız. Çünkü yüz hatlarınızdan dolayı kısa saçı oldukça güzel kaldırabilirsiniz. Ense kısmı maskülen, öne doğru erkeksi katları öneriyoruz. Dümdüz uzun saçlarınız varsa, uzun ince katları kullanmalısınız. Küt kesimlerden kesinlikle kaçının. Orta boy bir saçınız varsa yan perçemlerle saçınıza hareketlilik kazandırabilirsiniz.

Yuvarlak yüzler için saç modelleri engin bir deniz aslında. Çünkü yüz tipi güzel olduğu için çok yakışacaktır. Sizde korkmadan ama gerekli tüyolara da dikkat ederek çok havalı bir şekilde saçlarınızı kullanabilirsiniz.

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git