Yazlık Bot Kullanımı

22 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 3.999 kez okundu.

Kültür olarak yaz aylarında giydiğimiz kıyafetler kış aylarında, kış aylarında giydiğimiz kıyafetler yaz aylarında giyilemez. Fakat çoğu insan bu algıyı yıkmış durumda. Kışları giydikleri botları yaz ayları giymek için de kullanabiliyorlar. Botların etek altına pantolon altına ya da askılı bir t-shirtun altına kombine edilebilmesi oldukça gündem de. Yaz aylarında bot kullanımı hem erkekler hem kadınlar tarafından olabiliyor. Yaz ayında bot giymenin abes olduğunu düşünenler de var tabi ki. Fakat her kişiliğin ayrı bir tarzı vardır. Tarzlar insanların kişiliklerini yansıtır. Kış mevsiminde giyilen botların yazın giyilmesi farklılık başlı başınca farklılık yaratmaktır. Belki sizin de tarzınız yazlık bot kullanımından yanadır. Aşağı da bulunan yazlık bot kombinelerine beraber bakalım.

Yazlık Bot Kombineleri

  • Yazlık botların üzerine giyilen kıyafetlerin zıt olması daha farklı bir tarz oluşturur. Yazlık bir botun üzerine yazlık bir t-shirt giymekte sizin tarzlarınızdan biridir belki de. Tamamen yazlık olan askılı bir elbisenin altına da yazlık bir bot giyilebilir.
  • Yazlık bot kullanımı çeşitlerinde olan bootie bot çeşitleri de deri, süet, kumaş gibi farklı desenlerde olan bu botlar mini etek, boy jeans, midi boy etek ve İspanyol paça pantolonlarla kolaylıkla kombine edilebilir.
  • Yazlık botların üzerine kullanılabilecek bir diğer kombin ise taytlardır. Taytlar botlarınıza oldukça spor bir hava katacaktır. Botların üzerinde kullanılan taytların üzerine kalçanızı örtecek tunik veya sweat-tshırtler kullanmak kombininizi tam anlamıyla şık kılacaktır.

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git