Üçgen Yüze Uygun Saç Modelleri

22 Mart 2016 tarihinde eklendi, 4.193 kez okundu.

Saç stilim

Eğer üçgen bir yüzünüz varsa ve kara karar düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.  Beğendiğiniz saç modelleri illa ki vardır ama önemli olan sizin güzelliğiniz ise üçgen yüzler için saç modelleriyle kendi tarzınızı, şıklığınızı ve güzelliğinizi göstermelisiniz.

Bu yüz tipinde ters üçgen olarak düşünürsek çene daha sivri ve dikkat çekici durumdadır. Tercih edilecek saç stiliyle çeneliğin sivriliğinden kurtulup, çeneyi biraz daha arka plana atmak gerekiyor. Mümkün olduğunca saç uçlarına hacim verilmelidir. Özellikle çeneden itibaren saçları dalgalı yapmak gerekiyor. Üçgen yüzler için saç modelleri içinde kısa, düz ve katsız kesimli saçlardan kesinlikle kaçınmalısınız. Ama yine de kısa saçlardan vazgeçemiyorsanız ense kısa önler uzun ama tepeden aşağı doğru hacimli inen saçları tercih edebilirsiniz.  Kadınların en sevdiği saç modellerinden abiye saç modelleri ve topuz saç modellerinin kombinleri için en iyi yüz tipidir.

Üçgen yüzler için saç modelleri oldukça engin bir deniz aslında. Sizde eğer üçgen yüz tipine sahip iseniz seçenekler ile sizde tarzınızı ve güzelliğinizi ortaya çıkın.

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git