Tatile Giderken Bavulunuzda Mutlaka Bulunması Gerekenler

25 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 1.215 kez okundu.

Tatile çıkacak olan kişiler gerekli eşyaları aldıktan sonra en eğlenceli bölüm olan bavul hazırlamada çeşitli sıkıntılar yaşayabilir. Bu anlamda hiç giymeyeceğiniz eşyaları belki giyerim adı altında bavulunuzda tutmaktan vazgeçin! Böylelikle gerekli olan eşyalar için yer açılacaktır. Tatile giderken bavulunuzda mutlaka bulunması gerekenler arasında öncelikle telefon şarjı ve düzenli olarak kullandığınız ya da ihtiyaç halinde kullanabileceğiniz ilaçlar gelir. Kişisel bakım ürünleri ve kıyafetler de bavulunuzda yer alacak eşyalar arasındadır.

Tatil Bavulunda Olması Gerekenler

Öncelikle yaz tatiline çıkacak olan kişilerin güneş koruyucu kremleri, spreyleri mutlaka unutulmamalı. Bayanların ise saç bakım ve cilt bakım ürünlerini yanına alması şart. Deniz ve havuz suyunun zararlı etkisinden saç kremleri ve bakım ürünleri ile kurtulabilirsiniz. Diş macunu, diş fırçası ise sıklıkla unutulan kişisel eşyalar arasında yer alıyor. Bu nedenle öncelikle bakım ürünlerini yerleştirmeye özen gösterin.Erkekler ise traş makinesi ve traş losyonlarını unutmamalı.

Kızların bavulunda bir siyah elbise mutlaka bulunmalı. Ciddi bir kıyafet giymeniz gereken durumlarda siyah elbiseniz hayat kurtaracaktır. Beyaz şort ise bronzlaşmış teninize oldukça yakışacak. Bunun yanı sıra uzun kollu bir tişört koymanız da yarar var. Erkeklerde aynı şekilde bavullarında bir adet uzun kollu tişört bulundurmalı.  Tatile giderken bavulunuzda mutlaka bulunması gerekenler arasında nüfus cüzdanınız olmazsa olmazlardan. Geri kalan eşyalar ise tamamen sizin zevkinize uygun olarak değişiklik gösterecektir.

Etiketler:


dfp


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git