Saçlarda Bandana Trendi

16 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 3.895 kez okundu.

Çoğu kadın saçlarını şekilden şekle sokarak güzel gözükmesini ister. Saç düzleştirme, maşa yapma, su dalgası yapmak, örmek, saç bandanası takmak saçınızın günlük görünümden kurtulup şık ve özen gösterilmiş bir görünüme kavuşmasını sağlar. Saç bandanası genellikle spor bandanası, örgü saç bandanası, taç şeklinde saç bandı olarak çeşitlere ayrılır. Saç bandanasını kadınlar kullanabildiği gibi erkeklerde kullanabilir. Saç bandanalarını kadınlar genellikle güzel durması için takarlar. Fakat erkekler uzun saçlarının göz önüne gelmesini engellemek için kullanırlar. Saçlarda bandana trendi gün geçtikçe farklı boyutlara taşınıyor. Baklalım saçlarda bandana trendleri nelermiş?

Saçlarda Bandana Modelleri

  • Düz saçlara sahip olanlar için Antik Yunanlıların kullandıkları Jüt örgü ipli bandanalar tercih edilir. Saçınızın altından geçmez. Papatya tacı gibi tepeden takılır. Farklı çeşitleri ve modellerini butiklerden ve internetten bulabilirsiniz.
  • Örgü ile yapılan saç bantları kalın ve klasik bir görüntünün oluşmasına yardımcı olur. Örgü saç bandanaları kıvırcık ya da saçı dalgalı olanlar için daha uygundur. Çünkü kıvırcık saçların arasından ince bir bandananın görünmesi abes durur ama örgü saç bandanaları kalın bir yapıya sahip oldukları için kıvırcık saçlarda daha doğal görünmeye yardımcı olur.
  • Retro saç bandanaları ise saçınızın üzerinden geçirilerek ayrı bir tarz yakalamanızı sağlar. Retro bandanalar için saç bandı almanıza da gerek yok beğendiğiniz bir fularınızı da Retro model saçlarda bandana trendi yapmak için kullanabilirsiniz.

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git