Parfüm Nasıl Seçilir?

21 Mart 2016 tarihinde eklendi, 2.235 kez okundu.

PARFÜM NASIL SEÇİLİR?

Günlük hayatta erkeklerde bayanlarda sıklıkla parfüm kullanmaktadırlar. Önemli olan güzel kokmak değil karşı cinsi fazlası ile etkilemek! Artık parfümün amacı güzel kokmanın dışında etraftaki insanları özellikle karşı cinsi etkilemek oldu. Bu durumu kullanabilmek için parfümünüzün gerçekten baştan çıkarıcı kokması gerekmektedir. Peki, parfüm nasıl seçilir? Sorunun yanıtını öğrenmek için yazının devamını dikkatle okumalısınız.

GÜZEL KOKUN!

Parfüm nasıl seçilir? Sorusunun ilk cevabı mutlaka güzel kokması gerektiğidir. Yanınızdan geçen insanların sizin neredeyse kokunuza kapılması gerekmektedir. Parfüm seçerken kokusunun kalıcılığına ve derinliğine mutlaka dikkat etmelisiniz. Ayrıca günlük kullandığınız parfüm ile gece dışarı çıkarken kullandığınız parfüm mutlaka farklı olmalıdır.

ETKİLEYİN!

Parfüm nasıl seçilir? Sorusunun bir diğer cevabı ise kesinlikle etkileyici bir koku olması gerektiğidir. Seçtiğiniz koku ağır olmamalı insanların genzini yakmamalıdır. Akıcı, ferah, kokladıkça kendinizi kaybedeceğiniz bir parfüm olmalıdır. Tester kokularına bakarken eğer kendinizi parfümü koklamaktan alamıyor iseniz o parfümü mutlaka kaçırmayın! Çekici kokuyu koklarken kopamadığınız anda algılayabilmeniz mümkün olmaktadır. Güzel kokun ve etkileyin!

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git