Papatya Suyu ile Saç Rengi Açma

7 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 2.804 kez okundu.

Hemen hiç kimse kendi saç renginden memnun değildir. Her kime sorarsanız mutlaka sahip olmak istediği, kendi saç renginden farklı bir renk vardır. Özellikle sarı saç Marilyn Monroe sonrasında epey popüler hale gelmiş, çekiciliği simgelediğini iddia eden yayınlarla da birçok kadının hayali olmaya başlamıştır. Ancak saç açma işlemi saçı oldukça yıpratan bir aktivite olduğu için deneyimsiz ellerde saça geri dönüşü mümkün olmayan ciddi zararlar da verebilir.

Herkes platin sarısı saçlara sahip olmak zorunda değildir ve eğer saçlarınızın rengini daha doğal bir görünümle ve de yıpratmadan açmak isterseniz anneannelerimizin zamanından kalma doğal saç bakım yöntemleri içerisinde yer alan papatya suyu ile saç açma yöntemi tam da size göre olabilir.

Yapacağınız tek şey aktara giderek istediğiniz miktarda kurutulmuş papatya almak ve sonrasında bitki çayı demler gibi papatyaları demleyerek soğuttuktan sonra süzüp suyunu ayırmak. Bir sprey şişesine doldurarak kullanacağınız papatya suyunu her dışarı çıkmanızdan önce saçlarınıza sıktığınızda zamanla saçlarınızdaki parlaklığın arttığını ve renginin de saç renginize bağlı olarak kademe kademe açıldığını göreceksiniz.

Bu iki yöntemi bir arada ve istikrarlı bir şekilde kullandığınızda ise saçlarınızı etkileyen bir sağlık probleminiz olmadığı sürece daha sağlıklı ve herkesin takdirini kazanan gösterişli saçlara sahip olmanız mümkün.

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git