Oğlum İle Nasıl İletişim Kurabilirim?

5 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 4.558 kez okundu.

İnsan ilişkileri normal hayatta gerçekten zor olabiliyor. İki insanın sürekli olarak anlaşması olağan durumlarda olmayıp aynı zamanda genellikle İki kişi arasında tatsızlıklar yaşanabiliyor. Bu anne çocuk ya da herhangi bir ikili ilişki olabiliyor olup bu ilişkinin düzelmesi için birçok yola başvurabiliyor. Oğlunuz ile iletişim kurmak istediğinizde ilk olarak onu anlamanız gerekir. İnsan ilişkilerinde en çok önem verilen empati durumu iki kişinin birbirini daha kolay anlamasına yardımcı olur. Yani kendinizi birçok durumda oğlunuzun yerine koyarak onu daha iyi anlayabilirsiniz. Oğlum ile nasıl iletişim kurabilirim? Sorusu gibi birçok soruya yanıt alabilmeniz için yazımızın devamını okumanızı öneririz.

Erkek Çocuklarla Nasıl Anlaşılır?

  • Erkek çocuklarla ama sevilme en izin en temel kısmı onlar gibi hissetmenizdir. Eğer onlar gibi hissetmezsiniz onlar gibi düşünüp onlar gibi yaşayamazsınız. Oğlunuza iyi bir anne olmak istiyorsanız hayata Bir de onun açısından bakın.
  • Onunla iletişim kurarken sakin davranmaya çalışın. Eğer kabağı davranıyorsa ikaz edip daha kibar olabileceğini vurgulayın.
  • Erkek çocuğunuzla anlaşabilmeniz için bir diğer yöntem ise sevdiği ve hobi edindiği şeylerde ona eşlik edin. Örnek verecek olursak Futbol izlemeyi seviyorsa onunla futbol izleyebilirsiniz.
  • Erkek çocuklarının dikkat ettiği önemli unsurlardan biride sonuç odaklı düşünmektir. Her zaman sonuç odaklı düşünüp çocuğunuzla Birlikte karar veriniz. Birbirinizi anlayarak kolayca zaman geçirebilirsiniz.

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git