Nem Dolgusu

17 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 1.512 kez okundu.

Kuru cilde sahip olanlarda, zaman geçtikçe yaşlanma belirtileri hızlı bir şekilde artış gösterir. Özellikle göz çevresi ve dudak kenarlarında oluşan kırışıklar ise kontrol altına alınmadığında cildin kötü korunmasına sebep olur. Bu noktada etkili bir çözüm oluşturmak isteyenlerin nem dolgusu nedir diye araştırma yapmaları faydalarına olacaktır. Ameliyatsız ve acısız bir estetik işlem olarak bilinen nem dolgusu, cildin parlak ve sağlıklı görünmesine destek verir.

Nem Dolgusu Artıları Nelerdir?

Doğru ve profesyonel bir klinikte gerçekleştirilen nem dolgusu, cilt üzerindeki kırışıkların azalmasına katkı sağlar. Kuru, cansız ve mat bir cilde sahip olanlar nem dolgusu sayesinde görünümlerini daha dikkat çekici hale getirme imkanı bulurlar.

  • Nem dolgusu uygulanırken genellikle vitaminlerden ve hyalüronik asitten yardım alınır.
  • Özellikle hyalüronik asit, cilt dokusunun yenilenmesine ve elastikiyetinin artmasına katkı sağlar.
  • Nem dolgusu ya da aşısı, özel uçlu iğneler ile cilde uygulanır.
  • Dolgu işlemi doğru yapıldığında etkisi yaklaşık olarak 1 yıla kadar sürer.
  • Çok kuru cilde sahip olanların düzenli aralıklar ile tekrarlatmaları önerilir.

Nem aşısı yaptıranlar ciltlerine zarar vermeden, acısız bir şekilde daha parlak görünüme ulaşma fırsatı elde ederler.

Uygulama Sıklığı Ve Aşamaları

Volite nem aşısı cilt dokusuna zarar vermeyecek şekilde uygulanır. İlk seans geçtikten sonra 6 ayda bir kontrollerin yapılması önerilir. Cildin neme çok fazla ihtiyaç durması halinde ise seanslar sıklaştırılır. Uygulama sıklığı konusunda doktor ile görüşmek faydalı olacaktır. Yoğun ve güçlü bir aşı olduğu için 6 aydan daha kısa bir sürede tekrarlanması önerilmez.

Cilt bariyerini onarır: Nem dolgusu, kuru cilde sahip olanların kırışıklık görünümünün azaltılmasına destek verir. Cilt bariyerinin onarılmasına, hücrelerin yumuşamasına yardımcı olur. Kuru cilde sahip olanların özellikle kış aylarında böyle bir işlem yaptırmaları önerilir. Acısız, ağrısız ve hızlı olduğu için herhangi bir sorun yaratmaz.

Etiketler:


dfp


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git