Moda

12 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 9.546 kez okundu.

moda, Moda, geride bırakılan her sene, her mevsim büyük değişikliklere uğruyor. Eğer modayı takip edip kıyafetlerini ve tarzını ona göre ayarlayan biriyseniz, düzenli bir şekilde en son bilgileri sizlere aktaran bir blogu ya da bir moda yazarını takip etmenizde büyük fayda var. En son çıkan ayakkabılar, markaların son katalogları, bu sene abiyenin mi yoksa farklı kombinlerin mi trend olacağını önceden kestirmek herkesi zorlayacağı için direkt olarak sektörün içinde yer alan isimlere güvenmekte yarar var.

Bu konuda sizlere önerecek olduğumuz isim kesinlikle Pınar Öznur, kendi site ismiyle www.pimood.com olacaktır. Kendisi hem blog yazarlığı yapmakta, hem de vlog çekerek takipçilerini videolarla bilgilendirmektedir. Bunların yanı sıra Pimood’un Milliyet ve Hürriyet’te de moda yazarlığı yaptığını vermiş olduğumuz bilgiler arasına eklemekte yarar var.

Moda ve stil adına arayabileceğiniz her şeyi bu adreste bulabilir, dilediğiniz takdirde kendisiyle birebir iletişime de geçebilirsiniz. Ayrıca belirtmemiz gerekiyor ki yakın zamanda Pimood, bir de kendi mağazasını açmış olacak. O zaman hem piyasada bulunmayan tasarımlara ulaşabileceksiniz, hem de kendi tasarımlarınızı özel olarak istediğiniz sayıda ve kalitede bastırabileceksiniz.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git