Mezoterapinin Faydaları

13 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.698 kez okundu.

MEZOTERAPİNİN FAYDALARI

Mezoterapi; cilt için gerekli vitamin, mineral, aminoasit, enzim vb. maddelerin karışımlar halinde mikroenjeksiyon tekniği ile cilde enjekte edilmesidir.

Mezoterapi her cilt tipine göre değişir. Cilt bakımları kişiye özel yapılmalıdır.

Saç Mezoterapisi; Genetik, çevresel faktörler ve kalıtsal etkilere dayanan saçla ilgili tüm problemlerin düzeltilmesi için yapılan bir uygulamadır.

Yüz Mezoterapisi; Genetik, çevresel faktörler ve kalıtsal etkilerin yüzümüze yansıttığı kırışıklıkları geciktirebilir bir uygulamadır.

Cilt için yapılan bu uygulama cilt tazeliği ve yenilenmesi açısından yararlıdır. Aralıklarla uygulanan mezoterapi uygulaması kişinin kendisini ve psikolojini olumlu etkilemektedir. Uzun süre yaşlanmayı geciktirmektedir. Bayanlar için cilt güzelliği her zaman önemlidir ve hayat stresini ortadan kaldırmak yaşlanma belirtisini azaltmak tüm kadınlar için faydalıdır. Mezoterapide biz bayanlar için bu durumu desteklemektedir.

Mezoterapi,  güneşin cilde etkisi olan cilt lekelerini en aza indirmek, canlı cilde sahip olmak için yapılan bir uygulamadır. Hayat telaşı içinde cilt ve saç derimizde yer alan olumsuz etkileri en aza indirmesiyle ortaderi tedavisi uygulaması çok önemlidir.

 

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git