Mankenlerin kendileriyle ilgili açıklamaları

7 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 6.436 kez okundu.

mankenlerin kendileriyle ilgili açıklamaları, Dünyanın yakından takip ettiği, hatta dünyanın en güzel kadınları olarak tanımlanan modeller bile vücutlarında bazı bölgelerden fazlasıyla şikayetçiler. Bu şikayetçi isimler arasında Shakira da bulunuyor Angelina Jolie de; hem de dünya tarafından en çok beğenilen yanlarından şikayetçiler. Biz de tüm o kendilerinden kısmen de olsa şikayetçi olan modellerin yorumlarını sizlere aktarıyoruz.

Şu sıralar gündemden hiç düşmeyen genç model Cara Delevingne’in kimi zaman kendine olan güvenini yitirdiğini aklınıza gelir miydi? Delevingne vücudunun yeteri kadar kıvrımlı olmadığını düşünüyor. “Kendimde bir şey değiştirebilseydim, bu vücudum olurdu çünkü daha kıvrımlı olmak istiyorum.” diyor.

Lara Stone’un da her kadın gibi evden çıkmak istemediği günler varmış. Burnunda bazen sivilce çıkması kendini kötü hissettiren nedenler arasında… Başına en sık gelen ‘felaket’ ise, bazı yediklerinin şişkinlik yapması. “Ne olursa olsun her zaman endişelencek bir şeyler çıkacaktır” dedikten sonra en iyi çözümün kabullenmek olduğunu söylüyor.

Gerçekten şaşırmak ister misiniz? Angelina Jolie dudaklarından memnun değilmiş!! Şöyle söylüyor: ” Biliyorum bütün kadınlar benim dudaklarıma sahip olmak için katil bile olabilir ama ben sanki dudaklarım tüm yüzümü ele geçirmiş gibi hissediyorum.”

Yılın en seksi kadını seçilen kadından kendiyle ilgili bu titre tamamen zıt yorumlar var! Scarlett Johansson ” Kısa bacaklarım, tombul bir yüzüm var, cinselliği de pek özgürce yaşamıyorum” diyor.

Jessica Alba’nın aynada kendine uzunca bir bakması gerekiyor çünkü kesinlikle bizim gördüğümüzle aynı şeyi görmüyor. Alba’nın kendiyle ilgili yorumu: ” Sarkık göğüslerim ve selülitlerim var, kalçalarım da çok büyük. Bütün aktrisler benden daha güzel!”

‘Şirinlik abidesi’ Selena Gomez’in şikayeti de kulaklarından yana… Gomez” Fark ettiniz mi bilmem ama kulaklarımı hep saçlarımın arkasına gizliyorum ve kimi zaman bu konuda yaratıcı bile olabiliyorum.” diyor.

Natalie Portman’ın güzel yüzü neredeyse tüm dergilerin kapaklarını süsledi ama ünlü aktris her çekimde kendini güvensiz hissediyormuş çünkü çoğu kez yanağındaki beni photoshopla silip atmışlar. ” Bu sanki bana çirkinsin denmiş gibi hisettiriyordu.” diyor Portman… Daha sonraları photoshopa hayır demeye başladığını sözlerin ekliyor.

Kate Winslet’ın kıvrımları birçok kadının hayali ama bu kıvrımların hayranı olmayan bir kişi var o da kendisi! Yine de Winslet, “Kapıdan çıkarken arkasını kontrol etmeyen var mı?” diye kendini teselli ediyor

Kalçaları gurur kaynağı olan Shakira bir zamanlar böyle düşünmüyormuş. 20’li yaşlarını daha uzun bacaklı, daha küçük kalçalı, hatta düz saçlı olmayı dilemekle geçirdiğini söylüyor.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git