Kaz Ayağı Botoksu

3 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 1.788 kez okundu.

Kaz ayakların gözün hemen yan kısımları da genellikle gülünce oluşan mimik çizgileridir. Yaş ilerledikçe ve cilt esnekliğini kaybettikçe kaz ayaklarının belirginliği ve cilde sağlıksız bir görünüm katma oranının artış gösterdiği fark edilmektedir. Botulinum toksini aracılığı ile bu çizgilerin en aza indirilmesi ve hatta ortadan kaldırılması mümkündür.

30 senelik bir geçmişe sahip olan botoks tedavisinde kullanılan toksin kişilerin cildine herhangi bir zarar vermeden kırışıklıklardan kurtulmalarını mümkün kılmaktadır. Uygulama sırasında hangi doktor ile iş birliği yapıldığı operasyonun kalitesi konusunda en belirleyici unsurların başında gelmektedir. Kaz ayağı ameliyatı ile kıyasladığı zaman maddi olarak oldukça uygun olmasının yanı sıra verdiği acı konusunda da oldukça tercih edilebilir bir düzeydedir. Kişilerin sağlığını olumsuz yönde etkileyecek herhangi bir yan etki ortaya çıkmaması için gerekli olan deneyler hayvanlar üzerinde uygulanmıştır.

Acı Veriyor Mu?

Göz çevresi botoks öncesi ve sonrası fotoğrafları incelendiği zaman sunmuş olduğu etkinin ne denli net olduğu görülmektedir. Özellikle 30-40 yaş arasında bu uygulamanın gerçekleştirilmesi ile ilerleyen senelerde oluşacak olan derin kırışıklıkların da önüne geçildiğinin altı çizilmelidir. Hem tedavi edici hem de önleyici bir yapısı bulunmaktadır. İşlemi yaptıran kişilerin yorumlarına ve uzmanların verdiği bilgilere bakıldığı zaman ne denli acısız bir işlem olduğu daha net bir biçimde anlaşılmaktadır. Küçük iğneler yardımı ile hedef bölgeye uygulanan toksin etkisini 1 ila 3 gün içerisinde göstermektedir.

Etiketler:


dfp


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git