İlişkilerde En Sık Yapılan Hatalar

12 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 2.966 kez okundu.

Son zamanlarda çevrenize baktığınız zaman insanların ilişkileri çok çabuk sona eriyor. Adeta başlarken görkemli bir başlangıç iki taraf için de yaşansa da çok çabuk bir şekilde bir takım sorunlar nedeniyle ilişkiler sonlanıyor. Bundaki en büyük nedenlerden bir tanesi insanların artık çok kolay şekilde ilişkiyi bitirebilmesidir. İlişki için zorluk çekmez ve çabalamazsanız ilişkiniz elinizden uçup gider.

İlişkilerde en sık yapılan hatalardan bir tanesi kavga anında hep ben haklıyım demektir. Her konuda ilişkide ben merkezcil olursanız uzun süre karşınızdaki kişi size dayanmaz. Unutmayın ki bir ilişki içindeyseniz de her şeyi birlikte yapacaksınız anlamı yoktur. İki tarafın da özel alanlarının olması gerekir. İnsanlar ilişki sırasında karşılarında beğenmedikleri bir davranış gördükleri zaman hemen birbirlerini değiştirmeye başlarlar. Bu da en büyük hatalar arasındadır. Fazla beklenti içinde olmak karşınızdaki partnerinizi zor duruma sokabilir. Sevgilinizle değil de sosyal medyada fazla zaman geçirerek onu kıskandırmak büyük bir hatadır. Geçmişteki kötü şeylere takılıp kalmak ve bunları içinize atmanız da büyük bir hatadır.

İlişkilerde Hakaret Etmek Büyük Bir Yanlıştır

İlişkinizde partnerinizle kavga edebilirsiniz. Ancak bu kavgalarda bile ses tonu yükselse dahi bir hakaret kötü söz olmaması gerekir. Bu karşıdaki kişinin sizden soğumasına yol açar. Bu nedenle kavgalarda sakin kalmaya çalışarak ağzınızdan yanlış ve sonradan pişman olacağınız bir şeyin çıkmamasına özen gösteriniz.

Etiketler:


dfp


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git