İlişkide Sorun Yaratan Olaylar

7 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 3.331 kez okundu.

İlişkilerdegündeliksorunlarıçözmetelaşıvekiminhaklıkiminhaksızolduğudidişmeleridayanılmaz hale geldiğinde, en ufak tartışmalar dahi bir meydan savaşına dönüşür. Uzmanlar, ilişkilerde gerginliğin azalmasının sağlığa olumlu etkisi olduğunu, sorunları yapıcı bir şekilde çözmeyi öğrenen çiftlerde; depresyon, kardiyovasküler hastalıklar ve strese bağlı oluşan bağışıklık sistemi rahatsızlık risklerinin azaldığını belirtiyorlar.

İlişkide Sorun Yaratan Olaylar,hem fiziksel hem de psikolojik sağlığımızı tehdit ettiğinden, önce düşmanımızı tanımalı ve  kendimizi korumanın yollarını bulmalıyız. Sizin için en sık karşılaşılan sorunları sizin için derledik. Sorunlarla yüzleşip savaşmaya hazır mısınız?

İlişkide Sıklıkla Karşılaşılan Sorunlar

İlişkinin başlangıcında, sohbetler heyecan verici ve eğlencelidir. Ancak zaman geçtikçe, doyulmaz sohbetler sıkıcı gelmeye başlayabilir ve ilk heves kaybolabilir.  Ancak unutmayın ki birbiriniz hakkında her şeyi bildiğinizde heves yerini en kıymetli duygu olan güvene bırakacaktır. Onunla konuşmaktan vazgeçmeyin. Karşınızdakinin hayatta en güvendiğiniz kişi olduğunu unutmayın.

Güvensiz çiftler sonsuza kadar kıskançlık ve öfke içinde kalmaya mahkumdur. Birbirinize ve ilişkinize inanmayı öğrenmelisiniz. Şüphelerinizi bir yana bırakıp ilişkinizin tadını çıkartın.

Her geçen gün değişiyoruz. İlgi alanlarımızın genişlemesi, maddi ihtiyaçlar veya çocuk sahibi olmak önceliklerimizi değiştirmemizi gerektirebilir. Ancak bu eşinizi ihmal etmenizi gerektirmez. Unutmayın, yaşadığınız bu değişimi eşiniz de yaşıyor. Bugün her şeyden önemli olduğunu düşündüğünüz şeyler yarın önemsiz birer anıya dönüşebilir.

Etiketler:


dfp


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git