Göz Çevresi Kırışıklıklarına Dolgu

5 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 1.732 kez okundu.

Göz altı ışık dolgusu aracılığı ile göz yapısının çok daha genç bir görünüme kavuşması mümkün kılınmaktadır. Meydana gelen yaşa bağlı kırışıklıklar da dahil olmak üzere göz altındaki çökmelerin tedavisi ışık dolgu ile sorunsuz bir biçimde yapılabilmektedir. Bu uygulamanın sonuçlarının oldukça verimli olması için uygulamayı yapacak olan kişinin konunu uzmanı olması ve aynı zamanda uygulanacak maddenin de gerekli onayları alıp alerji testlerinden de geçirilmiş olması gerekmektedir.

Kalıcı Mıdır?

Göz altı ışık dolgusu kalıcılığı en fazla 6 aya kadar sürmektedir. Bu kişiler için büyük bir avantajdır. Sonucunu bilmediği bir uygulamayı kalıcı olarak gerçekleştirmek yerine etkisinin zaman içerisinde kaybolması çok daha önerilen detaylar arasında kendini göstermektedir. İşlem sonucunu beğenmediğiniz takdirde dolgu enjeksiyonunu yeniden uygulatmayarak etkinin tam olarak ortadan kaybolması sağlanabilmektedir. Sonucun beğenilmesi durumunda aynı dolgunun gözaltına uygulanması konusunda da bir sakınca söz konusu değildir. Uygulama yapılacak olan alanlardan bazıları şu biçimdedir;

  • Göz pınarı, palpebral çizgisi
  • Nasolabial çizgisi, Palpebromalar oluğu

Bu alanların her birinde etkisinden memnun kalırsanız dolguyu tekrarlatabilirsiniz. Bazı doktorlar 2 seneye kadar etkisi süren yarı geçici dolgular da kullanabilmektedir. Hangi ürün kullanılırsa kullanılsın muhakkak alerji konusunda onaylı olması gerektiği de bildirilmelidir.

 

Etiketler:


dfp


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git