Gebelik Uygulamaları ile Hayatınızı Kolaylaştırın

9 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 3.750 kez okundu.

Gebelik aşamasını teknolojik gelişmeler ile de desteklediğiniz zaman süreç çok daha kolay ve eğlenceli bir şekilde devam etmektedir. Hamilelik hakkında bilgi sahibi olmayan yeni anne adayları gebelik uygulamaları sayesinde süreç hakkında bilgi alabilir ve karnında oluşan yenidünya hakkında da daha detaylı fikir sahibi olabilir.

Uygulamaların ücretli olup olmadığı da en çok merak edilen noktalardandır. Bu uygulamaların büyük bir kısmı kadınlara ücretsiz şekilde hizmet vermektedir. Android telefonlarınıza ve IOS alt yapısına sahip telefonlarınıza uygulamanızı indirebilirsiniz. Bu şekilde hafta hafta gebeliğin nasıl seyretmesi gerektiği ve sizi bekleyen değişiklikler hakkında temel bilgilere sahip olabilirsiniz.

Uygulama Önerileri

Birçok farklı kadın tarafından kullanılan ve memnuniyet uyandıran uygulamalardan bazıları şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Cinemama
  • Baby list Baby Registery
  • Glow Nurture
  • What to expect
  • Pregnancy Calendar

Bu uygulamalar hem ülkemizde hem de uluslararası camiada kabul görmüş olan sistemlerden bazılarıdır. Siz de bu konu hakkında indirme işlemi yaparken uygulamalar hakkında kişilerin ne yorum yaptıklarına da bakabilirsiniz. Bu şekilde uygulamaları kullanan kişilerin memnun olup olmadığını kendi analizlerine göre de belirleyebilirsiniz. Gebelik sürecinin sağlıklı şekilde işlemesi adına bu süreçte olabildiğince fazla bilgi ile donanmalısınız. Bilgili olduğunuz sürece kulaktan dolma veriler ile hareket etmez ve hem kendinizi hem de bebeğinizi riske atmazsınız.

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git