Evde Yapılacak İşler

3 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 1.936 kez okundu.

Geleneksel yemek tarifleri satışı

Geleneksel yemek tarifleri üzerine e-kitaplar yazın ve bunları çevrimiçi satın. Evet, rekabetçi bir pazar çünkü geleneksel tariflere sahip binlerce kitap zaten vardır, ancak e-kitabınızla birlikte yemeklerin nasıl yapıldığını içeren kaliteli video DVD eklentisinide sağlıyorsanız hepsini yenebilirsiniz.

Çevrimiçi işyapmak

Eğer özel bir yeteneğiniz yoksa, çevrimiçi işler yaparak para kazanabilirsiniz. Veri girişi, ilan gönderme, ücretli anketgibi ekstra bir yetenek gerektirmeyen, yapabileceğiniz ek gelir getiren işler  bulunuyor. Bu tür işler ev hanımları için mükemmel bir opsiyon olarak tasarlanmıştır. Tabii yeteneğinizi kullanmadan yapacağınız bir işten çok da yüksek rakamlar kazanmayı beklememelisiniz. Ancak yine de bu yolla elde edeceğiniz gelirin sizin ve ailenizin bütçesi için rahatlatıcı olacağını söylemeye gerek yok.

Mutfak ürünlerine yorumyazın

Çevrimiçi alanda ciddi bir para kazanmak istiyorsanız, kişisel blogunuzu başlatın ve mutfak ürün yorumlarını yazın. Makalelerinizi ilgili ortak bağlantılar ile bağlayın ve okuyucularınızı ticaret sitelerine yönlendirin. Blog yazarlığında başarısız olduğunuzu düşünüyorsanız, lütfen Hindistan’daki en iyi gıda bloglarına göz atın. Kesinlikle ilham verebilir.

Bağımsız bir distribütör olun

İyi bir komisyon ile ürünlerini satması için bağımsız distribütör  tedarik eden birçokev hanımlarına iş veren firmalar var. Bu tip distribütörlük faaliyetisunan şirketlerle neredeyse ücretsiz olarak anlaşarak kısa yoldan kendi paranızı elde edebilirsiniz. Bulunduğunuz yere ürün satarak iyi miktarda para kazanabilirsiniz. Hem çevre edinip bu alanda tanındıkça gelirinizi de birkaç katına katlayabilirsiniz.

Bir kadın olarak birine, kozmetik mağazalarına kıyaslakıyasla kozmetik ve fitness ürünlerini satmak çok kolaydır.

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git