Erkeklere söylenecek aşk sözleri

6 Mart 2014 tarihinde eklendi, 5.068 kez okundu.

erkeklere söylenecek aşk sözleri, Güzel sözlerden, iltifatlardan hoşlanan taraf sadece biz değiliz bayanlar. Erkekler de güzel sözler duymayı bekliyorlar karşı cinsten. Eğer siz de sevgilinize iltifat edecek cümle arıyorsanız ya da hoşlandığınız bir erkeğe karşı olan ilginizi ona belli etmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz listede yer alanları rahat bir şekilde ve güvenle kullanabilirsiniz.


Vay, vay sen neymişsin böyle?

Erkeğinizin yetenekleri ile ilgili iltifatlarda bulunun. Kazara mutfakta size yardım ederken, arabayı geri geri park ederken, eve gelen su damacasını kaldırırken veya ‘yatakta’ zaman geçirirken… Bir erkek, yaptığı işle ilgili duyduğu iltifatlar karşısında emin olun ki daha iyisini yapmaya çalışacak, kendini zorlayacak hatta ve hatta kötü alışkanlıklarından bile vazgeçecektir.

Bana kendimi güzel (mutlu, güvende, azgın, vs…) hissettiriyorsun

Bu cümle, bir adama söyleyebileceğiniz en etkileyici ve samimi cümlelerden bir tanesi. Herhangi bir konuda sizi iyi hissettirdiğini düşünen bir erkeğin özgüveni artacak, o da sizin günlük hayattaki çabalarınızı ve sarfettiğiniz eforu takdirle karşılamaya eğilimli hale gelecektir. Ayrıca sizinle arasındaki ‘organik’ bağın daha da kuvvetleneceğinden hiç şüphe duymayın…

En çok da omuzlarına (gözlerine, gülüşüne, çapkın bakışlarına, sırtına, popona) bayılıyorum

Bir erkeğe ‘çok yakışıklı’ olduğunu söylemek çoğu zaman etkilidir. Fakat spesifik bir fiziksel özelliğini ön plana çıkarıp üzerine de biraz kadınsı cümleler eklemek, onu adeta ‘baştan çıkarmanızı’ sağlar. Böylece, egosunu güzelce ve yavaşça okşamış olursunuz. İltifatta bulunduğunuz yere o esnada ufak dokunuşlarda bulunmanız, etkisini tahmin edebileceğinizden daha da fazla gösterecektir. Denemesi bedava!

Seninle zaman geçirmekten çok hoşlanıyorum

Bu iltifat da yanınızdaki erkeğe, onun sadece dış görünüşünden, maddi durumundan veya sosyal statüsünden değil, öz benliğine vurulduğunuzu da ispatlar adeta. Bu iltifat, kendisini ‘özel’ hissetmesini sağlayacak en iyi iltifatlardan biridir.

Bunu giydiğinde muhteşem görünüyorsun!

Aslında bu cümleyi erkeklerden duymaya adeta can atarız. Fakat onlar da severek giydikleri bir kıyafetin kendilerine son derece yakışmış olduğunu duymak ve onaylanmak isterler. Kendini ‘stil sahibi’ biri olarak gören bir erkek çok daha kibar davranan ve yanındaki kadını ön planda tutan bir centilmene dönüşüverir birden…

Sayende harika bir gün geçirdim!

Birlikte geçirdiğiniz bir günün ardından her erkek bu cümleyi duymak ister. Günün sonunda bu cümleyi sarfeden bir kadın, bir sonraki buluşmada çok daha özenli, eğlenceli ve kibar bir erkekle buluşmaya hazırlanabilir. Aynı şekilde, ‘çok güzel bir hediye’ ya da akşam yemeğindeki bir şarap seçiminde ‘oldukça iyi bir seçim’ gibi ifadeler de erkeğinizi şımartacaktır.

İşinde çok başarılısın

Bir erkeğin fiziksel gücü dışında ‘beyin gücü’ ile de sarfedeceğiniz özlü ve güzel sözler kendisini farklı ve özel hissetmesini sağlayabilir. ‘Bu kadar zor işin üstesinden nasıl geliyorsun? İşine ne kadar bağlısın! Umarım iş yerinde değerini benim bildiğim kadar biliyorlardır!’ gibi cümleler onu adeta kamçılayacaktır.

Harika bir ailen ve süper arkadaşların var

Bir erkek için, yanındaki kadının ailesi ve arkadaşlarıyla iyi geçinmesi son derece önemlidir, aynı zamanda kadınların tahmin ettiğinden daha da fazla hassasiyet taşır. Bu konuda kafası rahat olursa sizin de birçok konuda kafanızın rahat olmasını sağlayacaktır.

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git