Elmacık Kemiği Dolgusu Bilinmesi Gereken Detaylar

16 Nisan 2019 tarihinde eklendi, 2.908 kez okundu.

Elmacık kemiği dolgusu öncesi ve sonrası incelendiği zaman sonucun net şekilde yüz yapısında gençleşme ve güzelleşmeye sebep olduğu örülmektedir. Uygulamanın muntazam bir biçimde yapılması durumunda herhangi bir sorun da meydana gelmeyecektir. Dolgu işlemleri ile akalı olarak dikkate alınması gereken temel özellikler şu biçimdedir;

  • Uygulama sırasında kullanılacak olan dolgunun kalıcılığı 6 ay ile iki sene arasında değişim göstermektedir.
  • HA enjeksiyonu aracılığı ile yapılan bu dolgu işlemi sırasında birçok uzman herhangi bir anestezi uygulamamaktadır. Uygulayan uzmanların da tercihlerini genel olarak uyuşturan kremlerden yana kullandıkları görülmektedir. bu kremlerin etkisi 30 dakika kadar sürmektedir. Akabinde etkisi geçmekte ve günlük hayatınıza kolaylıkla devam edebilmektesiniz.
  • Dolgu sonucunu memnuniyet ile karşılayan kişilerin ideal olarak senede bir kere dolguyu yeniletmeleri önerilmektedir. Dolgu uygulanması sırasında miktar da oldukça önem arz etmektedir. Yüzde ödem ve şişlik aratmayacak doğal bir etki ortaya koyacak olan miktar uzman tarafından sizin yüz tipinize uygun olarak belirlenecektir.
  • Dolgunun uygulandığı gün ağır egzersizlerden, uygulama alanına gelebilecek olan darbelerden ve bunun yanı sıra güneş ışınlarından da uzak durulması önerilmektedir.

Elmacık kemiği dolgusu nasıl yapılır konu başlığı altında kişilerin dikkate almaları gereken temel özellikle bu şekildedir. Seçilen uzmanın da işini iyi yapması durumunda ortaya çıkacak sonucun estetik operasyonlardan ok daha muntazam olacağı belirtilmelidir.

Dolgu Yaptıran Ünlüler

Elmacık kemiği dolgusu before after fotoğraflarına bakıldığı zaman ünlülerinde bu işlemlerden sıklıkla uygulattığı fark edilmektedir. Özellikle kadınların yüz şekillendirme konusunda sergilemiş oldukları ilgi her sene daha da artmaktadır. Hem çene hem de yanak dolgusu konusunda birçok ünlü 2018 senesinde işlem gerçekleştirmiş ve sonuçlar oldukça beğenilmiştir.

Elmacık kemiği dolgusu yaptıran ünlüler içerisinde yer alan dikkat çeken isimlerden bazıları;

  • Fahriye Evcen, Meryem Uzerli
  • Deniz Akkaya, Petek Dinçöz
  • Demet Şener, Yasemin Özilhan

Bu isimlerin yüz yapılarına uygun olan dolgu yapısı uzman kişiler tarafından belirlenmiştir. Uygulandığı zaman diğer kişilerde de aynı etkinin meydana gelmesi gibi bir garantinin söz konusu olmadığı belirtilmelidir. Her kişinin kendi yüz dokusuna uygun olacak şekilde hem uygulama sıklığı hem de miktarı konusunda gerekli olan belirleme uzmanlar tarafından yapılacaktır. Dolgunun süresi geçtiğinde de yenilenmesi gerekir.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git